ממורמרת

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:

הודעהעל ידי מישהו שמבין » 01 פברואר 2021, 14:21

שלום ממורמרת.
אני נשוי 28 שנים, ילדים בוגרים שחיים עוד בבית - סטודנטים.
אישתי ואני חדלנו לקיים יחסים כבר 10 שנים. בשלב מסויים היא אמרה שבגלל תופעות גיל המעבר כואב לה, אבל זה היה לפני שנים, והיא גם לא עשתה שום דבר כדי לטפל בזה. אני מצידי לא לחצתי ובסוף היא אמרה שהיא באופן כללי לא רוצה מין ולא מבינה למה צריך את זה. אנחנו ישנים יחד כי היא נעלבת אם אני לא מחבק אותה בלילה, אבל האמת שאני הייתי מעדיף לישון בחדר נפרד אבל אז השבר ביננו יהיה מאוד גלוי לילדים ואנחנו נראים כמו זוג ממש מוצלח בעיני כולם.
לפעמים ביום הולדת היא מנסה לעשות קולות של לעשות לי טובה, אבל אחרי פעם אחת כזאת הספיק לי. זה היה כל כך מלאכותי והיא נראתה ככ לא בעניין שזה הוריד לי את החשק. לא צריך טובות ולא צריך לשכב עם אישה שלא רוצה.
אני מאמין, שחוץ מהתגובות של ללכת לטיפול זוגי , בטח יגידו לך דברים מעודדים, כמו שחבל על הזמן שאת מבזבזת בקשר כזה, שהחיים עוברים ואני בטוח שגם הילדים שלך היו מבינים - את נתת הרבה עבור המשפחה ומגיע לך לקיים את הרצונות שלך. זה בטח צעד קשה. אבל תאמיני לי שמצבך טוב יותר משלי. אם אני אעז להגיד שאני לא רוצה לחיות ככה יותר, שאני רוצה סקס, שאני רוצה חום וחיבה ולא להיות סבא זקן ויבש ולעשות הצגה לכולם שאנחנו זוג "מלח הארץ" אז מיד היא הייתה מגייסת את הילדים והחברים נגדי, אומרת שאני נוטש אותה לעת זקנה ושאני אנוכי. אף אחד לא היה אומר לי שהגעתי לגיל שבו אני יכול "לחגוג" את הגבריות שלי ולגלות את עצמי. כולם היו חושבים שאני אפס. הילדים ינתקו איתי מגע כי הם מן הסתם יבחרו באמא המסכנה שלהם. אני לא יכול לסבול אותה כבר. נושך שפתיים, מוריד את הראש ומחכה רק שהשנים יעברו מהר ואז אני אהיה בכך מקרה זקן וחולה מכדי לחלום על משהו חוץ מעל לשכב במיטה ולישון.
אז מבין אותך מאוד. מקווה שתצליחי

ממורמרת אורנה
31 ינואר 2021, 23:18
Re: מישהו שמבין
01 פברואר 2021, 14:21
Re: ממורמרת אורנה
01 פברואר 2021, 21:32
מה יכול לקרות בייעוץ זוגי? דורית כהן
10 פברואר 2021, 06:09

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]