ממורמרת

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: ממורמרת

הודעהעל ידי אורנה » 02 פברואר 2021, 00:32

היי לך,ותודה על תגובתך.אני לגמרי מזדהה איתך,ומרגישה בדיוק כמוך.אני ניראת טוב,עדינת נפש,עם המון נתינה בחיים,ובחיי מישפחה.עובדת וגם עקרת בית טובה.הבעיה שבעלי אף פעם לא מפרגן,לא רומנטי,שלטן,וליפעמים גם אלים..ניסיתי להתגרש עוד שילדים היו קטנים,ואז הוא שיכנע אותי שאשאר איתו,והבטיח שישתנה,ובפועל נישאר אותודבר.אז על תעשה את הטעות שאני עשיתי,תנסו טיפול זוגי,עם עדיין יש לך אהבה לאישתך.אצלי המצב חמור יותר,אני חיה ללא יחסי אישות כבר המון שנים,לבעלי זה לא מציק,כניראה יש לו בעיה של אין אונות,אין לי מושג.אין בינינו אהבה,ולא היה.אין לי מושג מהי אהבה,הוא היה הראשון בחיי.מיעצת לך שלא תיסבול כמוני,על תשאיר את העינינים כמו שהם,תשנה דברים חבל על כל רגע.מאחלת לך בהצלחה רבה.

ממורמרת אורנה
01 פברואר 2021, 02:18
Re: מישהו שמבין
01 פברואר 2021, 17:21
Re: ממורמרת אורנה
02 פברואר 2021, 00:32
מה יכול לקרות בייעוץ זוגי? דורית כהן
10 פברואר 2021, 09:09

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]