שנייה לפני שמפרק את המשפחה.....

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

שנייה לפני שמפרק את המשפחה.....

הודעהעל ידי כן כן גם אני » 08 פברואר 2021, 08:35

אז כמו שאומרת הכותרת.....לא צריך להסביר הרבה.

אחרי 5 שנים של התלבטות בלתי פוסקת (כולל טיפול זוגי מאוד לא יעיל, וכמה שיחות הבהרה) - אני נאלץ להבין, לצערי העצום, שאין לאן להמשיך יותר מבחינה זוגית ולפיכך גם משפחתית.

לא אכנס ליותר מדי היסטוריה זוגית, רק אציין שהיא כללה קור זוגי מצידה, חוסר תקשורת מצד שנינו, וחוסר התאמה בסיסי מהיום הראשון לפני 18 שנה. והדובדבן - מספר בגידות על רקע מיני בלבד שלה לפני כ 5 שנים. תפסתי אותה דרך אפליקציות בטלפון.....לא עיבדנו את זה כמו שצריך מעולם. אני טאטאתי את הארועים מתחת לשטיח כרגיל , אבל הפצע עדיין כואב.

למה התחתנתי איתה? לא מאוד רציתי, סחטה אותי רגשית.....ומכיוון שהייתה ונשארה האישה הכי חכמה ויפה וחטובה שיצאתי איתה, אמרתי "כן"....מאוד רומנטי מצידי.

במשך השנים השתדלתי מאוד.....באמת שעשיתי מאמץ, אני לא משלה את עצמי. עשיתי גם טעויות, אבל ברוב המוחלט של הזמן השתדלתי לרצות ולהתאים את עצמי ולהתפשר וללכת לקראת.....זה לא הביא תוצאות חיוביות.

תפסתי בחיי המשפחה מקום של שטיח שדורכים עליו. היא הייתה תמיד המלכה, ואני העבד....גם באשמתי, כי לא התנגדתי מספיק וגם כי לה זה היה נוח. מיום שנולדו 2 המושלמים היא לקחה פיקוד עליהם (אוקיי, אמא שלהם, לא יכולתי להתווכח עם זה) והייתה בפוזיציה של לחלק לי הוראות תפעול ושינוע של הילדים ושל הבית. השתדלתי לפעמים להתווכח איתה, לא כי זה היה לי חשוב, כדי שלא לדרדר אותנו למצב גרוע יותר של שולטת ונשלט (לא, לא BDSM, תרגיעו). מדי יום אני נתון בחקירה אינטנסיבית של "מה נתת להם לאכול?  הם לבשו מספיק חם? מתי עשית כך וכך?".....הילדים בתיכון ובחטיבה, אגב.

אני יכול להמשיך ולספר על עוד אספקטים מקולקלים בינינו, אבל התמונה די ברורה. התקשורת הזוגית בינינו לא קיימת. שיחות תמיד ביוזמתי ותמיד נתקל בחוסר רצון לדבר וסיבוב הארועים כך שאני אשם ושלום ולהתראות.
מגע הפסקתי לתת בקיץ האחרון. לקבל גם ככה היה נדיר, אז הפסיק לגמרי. על יחסי מין אין מה לדבר, בחמש שנים האחרונות לא קרה יותר מ 10-15 פעם, תמיד מיוזמתי כשכבר לא יכולתי להתאפק (מזכיר שאני ישן מדי לילה ליד דוגמנית) - וחבל שגם ארועים אלה קרו כי היו מגעילים ממש (היא על הגב עם עיניים עצומות בחוזקה ומחכה שאסיים) .
נשבעתי לעצמי שזה לא יקרה יותר, אם זה נראה ככה, ואכן עוד מלפני הקורונה לא קרה כלום במיטה. כאמור מהקיץ, גם לא ליטוף או חיבוק.

אז הנה אני במצב הזה. עומד על פי התהום....חושך מסביב.....יודע שאם לא אקפוץ היום, אצטרך לקפוץ מחר. הילדים גדולים ועוד כמה שנים יעזבו את הבית לצבא ולענייניהם ואני לא מעוניין להישאר איתה.
זה מפחיד לקפוץ אל תוך החושך הגדול...אני יודע שאצא בצד השני. אני יודע שאסתדר , אני בנאדם סתגלן וחזק....אבל יש לי שני מושלמים שלא יעלה על דעתי לגרום להם לשלם על טעויות ההורים שלהם. הם נהדרים בלימודים, חברתית ובכלל. אני מת מפחד שאדפוק את חייהם, שאגרום להם עצב ואומללות....יודע שהם אוהבים אותי מאוד וישארו לידי ואיתי, אבל המחיר שהם ישלמו קורע אותי מבפנים. אני יכול להמשיך עוד.....חודש, חודשיים שנתיים.....חבל על הזמן שלי שנוזל מהיידיים, אני רוצה לחיות, ולחיות טוב. אני בחור נהדר. יש לי המון מה להציע. אני נראה לא רע, אני חכם בהרבה מהממוצע, יש לי כסף ויכולת להשיג עוד ממנו, אני מצחיק ורגיש. לא רוצה להתקע במקום הזה עד המוות....מי יודע אם מחר לא יגלו אצלי מחלה, כמו אצל רבים אחרים שאני מכיר....האם ככה אחיה את חיי ?
באומללות?

מגיע לי כל כך הרבה יותר מזה.....

מה השלב הראשון שהייתם עושים במקומי? מגשר/ת?
התחלתי להכין טיוטה של "חזון לגירושים"....איך הייתי רוצה לחלק את הרכוש, ואת זמני השהייה....זה מדכא כל כך......אבל מניח שזה הכיוון האופטימלי

חפרתי...תודה על הפלטפורמה

שנייה לפני שמפרק את המשפחה..... כן כן גם אני
08 פברואר 2021, 08:35
Re: מישהו אחר
08 פברואר 2021, 09:28
Re: עדי שם בדוי
08 פברואר 2021, 09:38
Re: כן כן גם אני רביטל
08 פברואר 2021, 10:07
Re: תתגרש, אין לכם סיכוי ברק
08 פברואר 2021, 10:41
Re: צעד ראשון יעל