שנייה לפני שמפרק את המשפחה.....

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: צעד ראשון

הודעהעל ידי יעל » 08 פברואר 2021, 12:01

מצער ממש לשמוע על כל כך הרבה זמן של מצוקה. יכול להיות שעבר יותר מדי זמן, והדפוסים השליליים כבר התקבעו, ואי אפשר לתקן.
מספר שבועות לאחר שנודע לי על הבגידה של בן זוגי, גיליתי שהוא ממשיך לשקר לי. הבנתי שאני חייבת להתכונן לאפשרות של פרידה, ופניתי לעורכת דין שהיא גם מגשרת. פגישה חד פעמית איתה עשתה לי סדר בראש, בנוגע לזכויות שלי, וגם למטרות שלי. היא עזרה לי לנסח חוזה זוגי, עליו התעקשתי שיחתום לפני שבכלל היה מקום לדבר על הזדמנות נוספת לשיקום.
כמוך, גם טובת הילדים שלי היא בראש סדר העדיפויות במקרה של פרידה. המגשרת הבהירה לי כמה מסוכן יכול להיות לפנות לעורך דין כריש, שמלהיט את הרוחות, ומסלים את הקונפליקט. בסוף הילדים משלמים את המחיר על מאבק בין ההורים. גם בשיא הכאב והכעס, היה לי ברור שאני מעדיפה להגיע לפשרה, ולא להיגרר לשנים של מאבק משפטי. היא הציגה בפני גם אפשרות לגיבוש הסכם שנקרא "שלום בית או גרושין", שבו מנסחים הסכמות לשתי האפשרויות.
בקיצור, אני ממליצה כצעד ראשון פנה לעורך דין שבגישתו מחפש להגיע להסכמות ולא למלחמות.
בנוסף, כן הייתי נותנת הזדמנות נוספת לטיפול זוגי, שיכול ללוות אתכם גם במקרה של פרידה, ולכוון אתכם כהורים.

שנייה לפני שמפרק את המשפחה..... כן כן גם אני
08 פברואר 2021, 08:35
Re: מישהו אחר
08 פברואר 2021, 09:28
Re: עדי שם בדוי
08 פברואר 2021, 09:38
Re: כן כן גם אני רביטל
08 פברואר 2021, 10:07
Re: תתגרש, אין לכם סיכוי ברק
08 פברואר 2021, 10:41
Re: צעד ראשון יעל
08 פברואר 2021, 12:01