מסתכל על אחרות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

מסתכל על אחרות

הודעהעל ידי נלה » 08 פברואר 2021, 18:02

היי אז אמנם אני יחסית צעירה (20) אבל אני ובן זוג שלי כבר שנה וקצת ביחד וכבר קצת אחרי חצי שנה היה בגידות (לא פיזית) מהצד שלו ,נכנסתי לדיכאון בגלל זה אבל החלטתי לסלוח ,הביטחון שלי באותה תקופה היה על הפנים מכל בחינה ,הרגשתי שאני מתחרה בבחורות וכל הזמן ניסיתי להוכיח שאני יותר טובה ,הבעיה שזה עדיין קיים הוא יודע שהוא טעה וכל מה שקרה קרה והוא מצטער על זה ואני יודעת שהוא כבר לא מדבר עם בנות אחרות בטלפון אבל אני יודעת שהוא מסתכל על אחרות ,והוא מדבר עם חברים שלו על בנות אחרות וזה קשה לי ,הסתכלתי לו בטלפון כשהוא ישן וראיתי שהוא מתכתב עם חברים שלו על כמה הוא היה רוצה ״לשים בה״ וכל מיני שטויות כאלה ואלה דברים שמאוד קשים לי כי אני מפחדת לאבד אותו בגלל הדברים האלה עם כמה שזה נשמע ילדותי זה גם לא מכבד אותי שהוא מדבר עם חברים שלו על בנות אחרות שיש לו מישהי בבית, בכל מקרה ...יש עצות ?להפרד ממנו זה לא אופציה אני יותר מידי מאוהבת בו ;) 

מסתכל על אחרות נלה
08 פברואר 2021, 18:02
Re: ביטחון עצמי וכבוד לאחר עדי שם בדוי
08 פברואר 2021, 19:08
Re: לנלה תמר
08 פברואר 2021, 20:50

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]