מסתכל על אחרות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: ביטחון עצמי וכבוד לאחר

הודעהעל ידי עדי שם בדוי » 08 פברואר 2021, 19:08

הי נלה,
הכותרת שלך מדברת על בן זוג שמסתכל על אחרות, אך הפוסט שלך מתייחס למשהו קצת אחר, להתכתבויות שלו עם חברים על נשים אחרות.
את בטח יודעת שגברים, כמו נשים, הם יצורים שמתוכנתים להימשך לאנשים אחרים, ולראות מישהי ברחוב ולחשוב שהיא מושכת, זה דבר טבעי לגמרי שאין לך יכולת לשלוט בו. זאת מיניות בריאה ולא אמורה להיות הרסנית לקשר שלכם, בטוחה שאת גם יכולה להסתכל על גבר אחר ולחשוב שהוא הורס.
הנקודה החשובה יותר, היא האם אנחנו עושים עם זה משהו או נשארים במבט/במחשבה. הוא לא בוגד בך והפסיק לשוחח/לפלרטט עם נשים אחרות, אז אני מניחה שאת מבינה את ההבדל הזה ושמחה על כך, שביקשת ממנו להפסיק משהו שמאוד הפריע לך והוריד לך את הביטחון העצמי, והוא הסכים והבין ועשה זאת בשבילך.

אז החבר שלך מתכתב עם חברים שלו על נשים אחרות.
ואת יודעת את זה... כי חיטטת לו בטלפון, aka הפרת את הפרטיות שלו. זה עניין של אמון, ואם את תגידי לו שהוא הפר את אמונך, הוא יגיד לך, שאת הפרת את שלו, והוא יהיה צודק.
לחבר שלך, בוטה ככל שיהיה עם חבריו, יש זכות לפרטיות. יש לו זכות לנהל שיחות פרטיות מבלי לפחד שמישהו אחר יראה אותן.
עכשיו, אני לא מתה על ההתכתבות הזאת בכלל ועל ההתבטאות כלפי הבחורה האחרת כפי שהוא התנסח, וחושבת שהיא מבזה ואינפנטילית. אבל בגיל שלכם, סביר להניח שזה יותר עניין של הקשר והתקשורת שלו עם החברים שלו, מאשר עניין מיני ממשי באישה אחרת.
זכרי, שבגלל שאת זאת שהפרת את פרטיותו, את לא יכולה להעלות את הדוגמה הזאת כבקשה ממך אליו. בפעם הקודמת שביקשת ממנו להפסיק התנהגות מסוימת, הוא כן הפסיק. אז לשניכם יש ענייני אמון וכבוד לבן הזוג וגבולות... וזה משהו לעבוד עליו.

אני גם מסכימה איתך שזה מאוד לא מכבד כלפייך, ופה העניין הוא הביטחון העצמי שלך ומה את חושבת שמגיע לך. את מפחדת לאבד אותו וגם מקנאה בבחורות אחרות ומשווה את עצמך אליהן ואז מרגישה רע. המפתח הוא עמוק יותר, להיכנס לעניינים ולפתח את עצמך גם בנפרד ממנו. את לא יכולה לשלוט בכל ההתנהגויות והרגשות של אחרים, ואת לא יכולה לשלוט בבחורות אחרות. את יכולה לשלוט בהחלט בכמה שזה יפריע לך, או בסטנדרטים שאת חושבת שמגיעים לך.

ואם כל זה לא יעזור, תחזרי לפה ואנחנו תמיד נגיד לך שאת מלכה וכל שאר הבחורות שהוא מסתכל עליהן פח:) בהצלחהמסתכל על אחרות נלה
08 פברואר 2021, 18:02
Re: ביטחון עצמי וכבוד לאחר עדי שם בדוי
08 פברואר 2021, 19:08
Re: לנלה תמר
08 פברואר 2021, 20:50

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]