קשר לא ברור עם האקסית

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

קשר לא ברור עם האקסית

הודעהעל ידי תומר » 09 פברואר 2021, 17:00

שנינו בתחילת שנות ה30, יצאנו כשנה, מתוכם גרנו יחד כחצי שנה.
בגדול באמת היינו אחלה זוג, היתה משיכה פיזית, סקס טוב כימיה ותקשורת טובה, והיינו חברים טובים אחד בשביל השני.
הקשר הסתיים מהצד שלה מהסיבה שדי היססתי בעניין לקדם את הקשר הזה לחתונה.
הסיבה להיסוס שלי נבעה מכך שבפן האישי החיים שלה היו בלאגן אחד שלם. היא לא הצליחה למצוא את עצמה מבחינה תעסוקתית וחברתית, עקב רגישות היתר שלה היא ניתקה קשר עם כל חברה שחשדה שהיא מקנאה בה עד שהיא נשארה ללא חברות כלל. והיא היתה כל כך לא יציבה מבחינה רגשית שדי חששתי אם היא תוכל לתפקד כאמא כמו שצריך, כבר ראיתי איך אני צריך לדאוג להכל גם כלכלית וגם נפשית. הצעתי לה שנלך לטיפול פסיכולוגי ונטפל בחוסר יציבות שלה, אך נפרדנו בריב קשה טרם הספקנו.

לפני כמה חודשים היא הציעה להפגש ולדבר אחרי שלא נפגשנו במשך שנתיים. יאמר לזכותה שכבר מההתחלה היא אמרה שהיא לא מעוניינת בזוגיות ושזה למטרה ידידותית בלבד ורק אם זה מקובל עלי אז ניפגש. אני בדיוק הייתי אחרי זוגיות שלא צלחה והייתי סקרן לראות מה מתפתח. ישבנו בחוף כמה שעות השלמנו פערים ופתאום מצאנו את עצמנו בדירה שלי מבשלים יחד ארוחת ערב ורואים סרט לתוך הלילה. פתאום זה הפך לקשר יום יומי, כשבוע לאחר מכן היה לה יום הולדת אז הצעתי לה לטייל בצפון בסופ"ש והיא הציעה שנקח צימר ללילה. הסכמתי והאמת די ציפיתי ששם יהיה איזה קאמבק.. אך לתדהמתי בלילה היא ביקשה שאלך לישון בסלון ונמנעה לישון איתי יחד באותה מיטה. שחזרנו שאלתי אותה לפשר העניין הזה, והיא שיחקה אותה מופתעת וענתה שהיא אמרה מראש שזה קשר ידידותי בלבד והיא לא מבינה למה ציפיתי שנשכב.. ואם לא מתאים לי כזה קשר אז עדיף שבכלל ננתק קשר.
אמרתי לה שאני מתנצל אבל חשבתי היא מעוניינת ביותר מזה, שכן עם ידידים בדר"כ לא נוסעים לצימר רומנטי. היא ענתה שאולי עדיף לשנינו שננתק קשר לגמרי, ואמרתי לה שאולי היא צודקת. לא לקח שבוע היא שוב יצרה קשר שאלה אם היא יכולה לקפוץ אלי לדבר, הסכמנו שאנחנו חוזרים להיות בקשר ידידותי ואמרתי לה שאם אנחנו רק ידידים אין לנו מה לנסוע יחד לצימרים. היא אמרה שאני צודק וזו היתה טעות.
לא מזמן לי היה יום ההולדת, ומסתבר שהיא לקחה במיוחד יום חופש מהעבודה ונסעה חצי מדינה כדי לקנות בקבוק יין מיקב שהיא זכרה שאהבתי בזמנו, קנתה לי בלונים ואפתה במיוחד עוגה (והיא בחיים לא אפתה שום דבר), ואז הגיעה אלי לדירה בהפתעה אחרי שהיא וידאה שאני לא עושה כלום בבית ואני לבד, קצת לא הבנתי מה פשר המחווה הזו. בסופ"ש אחרי זה היא הציעה שנסע לטייל שוב בצפון ושוב הציעה שנקח צימר ואולי את הצימר שהיינו פעם ראשונה יחד, ואמרה היא מזמינה אותי הפעם, לכבוד היום הולדת. נסענו יחד ובאמת העלנו זכרונות יפים מתחילת הזוגיות, היה כיף ביחד אך גם שם היא נמנעה מלשכב איתי (ואף שיקרה שהיא במחזור). אני לא מבין מה קורה פה ולמה היא ממשיכה להתעקש לשמור על קשר צמוד איתי למרות שהיא יודעת שאני רוצה יותר. שהיינו זוג היה סקס תדיר ומגע פיזי תמידי מעולם לא היינו רק ידידים, ואני מאוד מבולבל ממה שקורה פה ולא מבין אותה. ההגיון אומר לי לנתק איתה כל קשר ולהמשיך הלאה, אך הלב אומר תן לזה עוד קצת זמן ותן לזה לקרות לבד. ואני לא יודע מה לעשות.

קשר לא ברור עם האקסית תומר
09 פברואר 2021, 17:00
Re: SYS
09 פברואר 2021, 20:39
Re: תומר
10 פברואר 2021, 11:25
Re: טעות
10 פברואר 2021, 06:42
Re: עדי שם בדוי
10 פברואר 2021, 12:14

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר