לאצילית, אור, שמש, נוגה, סיוון ואחרות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: תקועה

הודעהעל ידי דנית » 20 פברואר 2021, 14:45

אז אענה לך. התייעצתי פה בעבר. לפני שנתיים בעלי גילה בפיצוץ רומן ארוך שהיה לי. התגרשנו וכולם יודעים מה הסיבה. המשפחה כנראה שונאת אותי, אני לא מעניינת אף אחד והם לא באים לקראתי. סידורים סביב הילדים נעשים במלחמות ובהתחשבנות. הילדים סובלים והבית שלי נהרס בשביל כלום! את חושבת שבעלך תמיד יבחר בטובת הילדים,ובטובתך גם אם הוא יגלה. אז לא. כמו שהוא לא חשב שאת מסוגלת לפגוע בו, אל תנחשי איך הוא יגיב.
אחרי שהתגרשתי המאהב הבטיח שיעזוב את אישתו,כמו שאת מבינה זה לא קרה ולא יקרה אף פעם, למרות שסיפורים ותירוצים יש באלפים.זה נמשך ככה כבר שנים..בכל פעם שאני מאיימת בפרידה הוא נשבע לי שעכשיו עוזב את הבית,אבל הוא נשאר.אני כאן שוב כי לפני כמה שבועות ראיתי בפייסבוק שלה,הוא לא יודע שאני רואה את הפייסבוק הפרטי..שהם חגגו יום נישואין בחידוש נדרים. ולי הוא מספר שאין בינהם כלום.ואני לא יכולה לעזוב!תקועה בקשר הרסני כשיש מלא גברים פנויים בחוץ, שונאת את מה שעשיתי לבעלי ולילדים שלי,מוכנה לתת הכל כדי להחזיר את המשפחה היפה שהייתה לי!וזה לא יקרה, כי אפילו הגרוש שלי כבר מצליח להתגבר על הרומן ולהמשיך הלאה.. ורק אני לא.

לאצילית, אור, שמש, נוגה, סיוון ואחרות רביטל
20 פברואר 2021, 11:00
Re: תקועה דנית
20 פברואר 2021, 14:45
תקשיבי לי דנית SYS
21 פברואר 2021, 15:59
Re: דנית רביטל
20 פברואר 2021, 17:14
רביטל היקרה כואבת ומפוכחת
20 פברואר 2021, 19:49
Re: מפוקחת רביטל
21 פברואר 2021, 05:17