לאצילית, אור, שמש, נוגה, סיוון ואחרות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

רביטל היקרה

הודעהעל ידי כואבת ומפוכחת » 20 פברואר 2021, 19:49

גוללתי את סיפורי שהסתיים לפני 8 חודשים עת ה"מאהב" החליט להתקדם הלאה, מה שאני רציתי לעשות הרבה לפניו אך לא היה בי את האומץ והכוחות לעזוב, למרןת שהקשר הפך לעשות לי רע מאוד, ייסורי המצפןן גמרו אותי והייתי חולה מאוד...
המשכתי עד שזה נגמר מצדו כי רצה לנסות את חייו בלעדיי..
לא יכולתי לחזור הביתה בלב שלם ללא חשיפה של הדברים.
חשפתי בפני בעלי אודות הרומן, עברנו תקופה לא פשוטה, דיברנו הרבה, קיבלנו ייעוץ זוגי מושלם, אני בטיפול פרטני עדיין, ציפרלקס הצליח לסייע לי גם עם המחשבות, בדכאון שחוויתי והבלבול.
אוי, כמה שאני ממוקדת עכשיו, כמה שאני מבינה הרבה מעבר, למרות שלא תמיד קל, החיים כל כך יפים, פשוטים וטובים בלי שקרים והסתרות.
בלי לברוח לשירותים כדי להתכתב, בלי לספר מעשיות, שנאתי את עצמי בזמן הרומן והיום יש לי הערכה עצומה הרבה יותר לעצמי, לבעלי שאיתי, שלא וויתר עלינו למרות מה שעשיתי.
יש בי אהבה גדולה למשפחה שלי, זמן איכות אמיתי איתם ולא בנדמה לי..
יש בי את ההבנה על מה קשר מיטיב ואמיתי.
על כמה הייתי עיוורת ולעיתים כבר לא, אבל פחדנית גדולה.
שיתפתי כאן בתקופת הנתק עם המאהב שהוא גם הבוס שלי, כמה זה היה קשה, לא מצאתי את מקומי..
מדהים כמה שאתה מתפכח ורואה את הדברים כפי שהם באמת, בלי לייפות את המציאות, הם פשוט אחרת.
הצלחתי להבין גם למה נתתי לדבר הזה לקרות ומהיכן זה נבע..
אני מטפלת בעצמי.
האהבה, הכבוד וההערכה חזרה להיות בביתנו.
אנחנו עוברים שינויים יחד ומבינים שזה פרק אחר בחיים שלנו, פרק שללא ספק ייקח אותנו למקומות טובים יותר.
אין ספק שזכיתי בבנזוג נדיר באמת, אני מבינה עד כמה הקשר בינינו הוא הדבר הנכון.
זכינו במשפחה שלנו מחדש.
זכיתי בו.
לגבי ההוא, אני ממשיכה לראות אותו אם כי לא על בסיס יומי, וואלה כשהראש שלך במקום אחר, שום דבר לא יכול כבר לגעת בך.
אם בהתחלה הוא העז לזרוק לי הערות ומחמאןת העמדתי אותו במקומו.
הוא לא פונה אלי פרט לעבודה ורק בשעות העבודה.
מודה לאל שאני כבר לא שם, ניצלתי באמת, מאחד שבמשך שנים הבטיח לי ירח וכוכבים, נרקסיסט, בוגדן מהחום הראשון שהתחתן, נפלתי שבי בלחצים שלו..
היום מספיקה לי האדמה, הקרקע היציבה, בשבילי זה השמיים.
מאחלת לכל מי שרק רוצה לצאת משם שתצליח לעשות זאת במהרה.
חיבוק ענקי.

לאצילית, אור, שמש, נוגה, סיוון ואחרות רביטל
20 פברואר 2021, 11:00
Re: תקועה דנית
20 פברואר 2021, 14:45
תקשיבי לי דנית SYS
21 פברואר 2021, 15:59
Re: דנית רביטל
20 פברואר 2021, 17:14
רביטל היקרה כואבת ומפוכחת
20 פברואר 2021, 19:49
Re: מפוקחת רביטל