איך להמנע ממשבר?

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

איך להמנע ממשבר?

הודעהעל ידי יואש » 10 מרץ 2021, 23:36

נשואים 5 שנים, מכירים 8 שנים
2 ילדים 2 ו5. שנינו עובדים והכל סהכ בסדר. מדברים, מתכננים.. חיים בסדר.
הבעיה היא בחיי המין שלנו שלא שנעלמו, אלא נהיו מאוד משעממים.
פעם היינו שוכבים המון ותמיד יש את הסיפור שכשמגיעים הילדים אז אין סקס.
אצלנו הדבר לא כך, אני מרגיש שיחסים למצב יש סקס, אשתי יוזמת או לכל הפחות נענית לי בחלק מהפעמים.

הבעיה היא שהאקטים נהיו בנאליים לגמרי, אם זה סקס מלא אז הוא די באותה תנוחה, מונוטוני ולפעמים היא אפילו מאיצה בי לגמור.
אם היא יורדת לי אז זה מרגיש שזה קורה כדי שאני אגמור ונסיים עם זה
אם היא מראה שהיא גם חלק מהסקס ו"משתתפת באקט" אז היא מזייפת( בוודאות) מייד איך שאני גומר היא טסה להתקלח.
על אנאלי אין מה לדבר( ופעם זה היה חלק קבוע)
בקיצור, יש סקס ואני לא נהנה ממנו.
לדעתי גם היא לא.
אני מבין שהיא עייפה מהילדים, והיא באמת עובדת קשה וישנה מעט והחיים יחד אחרי 8 שנים כבר נכנסים לאיזו שגרה
אבל לדעתי זה מתכון לא טוב להמשך וחבל לי שזה יהרוס לנו.
לדבר איתה לא יועיל כי כבר ביקשתי והסברתי מה אני אוהב ולמה אני מצפה.. ואין ככ היענות מצידה

עד כדי כך שהיא אפילו לא מוכנה שאני ארד לה או אעשה אקטים שאני יודע שהיו נעימים לה פעם, וגם היום( אם מצליח לנסות לענג אותה קצת היא באמת נהנית, אבל כאילו ולא מוכנה שאענג אותה.
אני מרגיש שהסקס פשוט הוא מין דרך שלה להגיד לי תהנה אתה, אני אסבול פה בשקט....

ךיש ללמישהו עצה

חוויתם משהו דומה

ננשים/גברים

? ?

איך להמנע ממשבר? יואש
10 מרץ 2021, 23:36
Re: אנשים עוברים שינויים אליהו
11 מרץ 2021, 15:41
תהליך אופייני לאימהות לילדים קטנים דורית כהן
21 מרץ 2021, 11:30

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר