מרגישה במערבולת- צריכה עזרה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

מרגישה במערבולת- צריכה עזרה

הודעהעל ידי XXX » 15 מרץ 2021, 15:31

היי דורית היקרה ושאר הקוראים,
אני נמצאת בקשר של 4 שנים עם בן זוג (בת 25 והוא 31). במהלך השנים הללו ידענו עליות ומורדות, כמו כל הזוגות..כשלאחר שנתיים בערך החלו בעיות בתחום המיני. התחלתי להתקשות בקיום יחסים, חוסר הרטבה וכ'ו. במהלך הזמן, הצטרפו לכך ספקות שלי לגבי מיסוד הקשר-האם הוא האחד. ניסינו להפסיק גלולות, לקרוא בפורומים, להירשם להרצאות..כל מיני עזרים למיניהם. לאחרונה עשינו הפסקה (ביוזמתי) מתוך הספקות והקשיים שלי והקושי בתחום המיני. בהפסקה הזו התנסתי ולמדתי להכיר את עצמי יותר-מינית ובכלל. לאחר מכן החלטנו לתת נסיון נוסף כשבן הזוג אמר שאין צורך למהר להגדיר שוב, אפשר להמשיך לגשש ולהתנסות מינית אם יש צורך. כעת נמצאת בפלונטר רגשי- מרגישה שהוא החבר הכי טוב שלי, ולא מצליחה לוותר עליו. מצד שני, נדלקתי מאד על אדם אחר (בזמן בו התנסתי-איתו הצלחתי לקיים יחסים בקלות) ואני מרגישה שאני תקועה באמצע. תוהה איך לפתור את הסיטואציה- ההגיון אומר לי לוותר על האדם אליו פיתחתי רגשות וללכת לטיפול זוגי עם בן הזוג. הלב מתקשה מאד לוותר על החדש כי פיתחתי אליו רגשות וישנה תחושת "התאהבות" מסוימת. אודה לכל עצה

מרגישה במערבולת- צריכה עזרה XXX
15 מרץ 2021, 15:31
ההגיון דווקא אומר להקשיב ללב SYS
15 מרץ 2021, 17:53
Re: תמר
15 מרץ 2021, 20:57
Re: XXX
18 מרץ 2021, 16:11
דברים שמורידים לנו מינית דורית כהן
21 מרץ 2021, 10:50
Re: האם ניתן לעבוד על הקשר Xxx
28 מרץ 2021, 12:24