פערים

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: לסאלי

הודעהעל ידי תכלת » 27 מרץ 2021, 23:04

ממש מוכר לי העניין של הפערים, וההסתכלות השונה למודל משפחתי.
רק שאני מהצד הנשי, ותסלח לי אני באמת לא מכירה אתכם ואת הזוגיות שלכם.
אבל כסף זה לא הכל בחיים. וזה שאתה מרשה לעצמך ״סו קולד״ רמת חיים, זה לא אומר שזה מה שחשוב לה. אולי יותר חשוב לה שתבלה זמן איכות עם הילדים? שתראה אותה באמת. ולא את ״הרבע״ משרה שלה. יש לה הרבה יותר מזה אני מאמינה.
ולגבי ליל הסדר, מסכימה איתך שזה ממש מבאס הפערים האילו, תעשו רוטציה, שנה ככה שנה ככה, תהנה מהשוני ותנסה לקבל אותו. לא כולם חושבים כמונו ומתנהגים כמונו, הילדים בסוף יראו שיש כמה דרכים וזה לא דבר רע. 
תודבר אחרון, תדבר איתה כשתרגע ותגיד לה בשיח פתוח שהעקיצות האילו לא תורמות לכלום. ושגם אם יש לנ מה לומר שתדע להגיד את זה בדרך שתוכל להקשיב לה. 
אם יש בינכם שיח פתוח ותקשורת טובה שים הכל על השולחן- האמן לי זן הדרך הכי טובה. לשמור כעסים, מרמור, תסכול ואכזבה מוביל למקומות פחות טובים ויפים שלנו. 

פערים סאלי
27 מרץ 2021, 22:49
Re: לסאלי תכלת
27 מרץ 2021, 23:04
Re: סאלי
28 מרץ 2021, 08:29
Re: סאלי תכלת
28 מרץ 2021, 09:33
Re: סאלי רביטל
28 מרץ 2021, 15:08

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר