ספקות אחרי אירוסין

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

ספקות אחרי אירוסין

הודעהעל ידי שחף » 31 מרץ 2021, 13:03

שלום,
התארסתי לפני קצת יותר משבוע, אבל מאז אני מרגישה שבן הזוג שלי השתנה. הוא נעשה חולה, כבוי, בקושי יוצא מהמיטה ואם אני אומרת לו מה מפריע לי, הוא מתחיל לבכות. הוא טוען שזו שפעת והוא רק צריך מנוחה, אבל עבר יותר משבוע והוא עדיין במצב הזה ובינתיים הוא לא עוזר לי במטלות של הבית, אנחנו לא יוצאים כי הוא מרגיש לא טוב. משהו מרגיש לי מוזר. פתאום אני לא בטוחה שזה הגבר שכדאי לי להקים איתו משפחה. אני צריכה גבר שיעמוד בקשיים של החיים ואני פתאום לא מכירה אותו. הוא סיפר לי שפעם לפני הרבה שנים הייתה לו אפיזודה חד פעמית של דיכאון ומאז זה לא חזר. האם יכול להיות שמה שקורה לו עכשיו זה אפיזודה? האם בכלל כדאי לי להתחתן עם גבר בעל רקע כזה? או שאני סתם מגזימה? אני עובדת עצות ואין לי עם מי לדבר על הנושא.

ספקות אחרי אירוסין שחף
31 מרץ 2021, 13:03
Re: שחף תכלת
31 מרץ 2021, 13:18
Re: שחף
31 מרץ 2021, 13:27
Re: לשחף תכלת
31 מרץ 2021, 17:41
Re: סתם עוברת אורח
01 אפריל 2021, 07:27

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר