אחריי 4 פגישות החליטה לסיים את הקשר מסיבה קשה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

אחריי 4 פגישות החליטה לסיים את הקשר מסיבה קשה

הודעהעל ידי שחר » 02 אפריל 2021, 16:04

גבר בן 28 ,
רקע על עצמי הייתי חולה במחלה קשה כתוצאה מכך השיער נעלם לחלוטין.
לא הבראתי לגמריי , למרות זאת נתתי צאנס להיפגש עם נשים .  הכרתי מישהי בדיעבד מדהימה , הטעם שלי ורציתי להכיר אותה .
אני בטוח שהיא רצתה להכיר אותי באותה מידה או אפילו יותר .

עד שקרה מה שקרה ,
בפגישות שלנו הייתי עם כובע כי היה קר ובקורונה נאצלנו להיות במקומות פתוחים, אגב גם היא הייתה עם כובע שמתאים לשיערה הארוך .
בפגישה שלישית היא פשוט הורידה לי את הכובע ונחשפה לקרחת , היא הייתה מזועזעת
ואמרה לי :" למה אתה עושה את זה לעצמך למה קרחת זה מחריד"
אני מודה שהייתי קצת בהלם מהתגובה שלה , ומכיוון שהיא הייתה אדם מאוד אינטלגנטי בעיניי אז הסברתי לה
שבכללי יש גברים מקריחים ויש גברים קירחים ויש גברים כתוצאה ממחלה זה קורה ויש כאלה שזה גנטיקה 
מה שבטוח אף אחד לא בחר בזה !

כעבור כמה ימים היא מתקשרת ואומרת לי שזה לא נראה לה שזה יילך בינינו , אמרתי לה "אוקי. בהצלחה"
ואז היא הוסיפה הסבר שצרם לי נורא :" תקשיב בלבלת אותי , אתה כריזמטי, עם כובע הייתינראה לי הגבר הכי מושלם, שחקן קולנוע ובשנייה אחת הכל התפוצץ לי בפנים והיית נראה לי חולה וחיוור , אני ממליצה לך לעבור השתלת שיער , או שתעשה עם זה משהו כי חבל עלייך "
אמרתי לה :"הכל בגלל השיער?" היא אמרה לי :"תראה לא נעים לי"
היא אמרה את זה בהתנשאות כזו ללא שום רגש פשוט ניתקתי את השיחה .
אני מודה פה נפגעתי . 
מיותר לציין - שאני לא יכול לעבור השתלת שיער - יש כאלה שלא מתאימים לזה .

אני מודה זה לא מקרה ראשון במיוחד אחריי שהקרחתי עוד יותר ,והרבה מעירות לי על זה בישירין או בעקיפין .

הבטחון נפגע לי אני מאמין שזה תקופה וזה יעבור . אני מקבל את עצמי כי אין ברירה אבל משהו  נפגע אני מודה , במיוחד שאני לא יכול להתאמן ולפצות על מסת שריר יפה שזה אולי היה עושה את זה יפה . 

איך ממשיכים מפה?

אחריי 4 פגישות החליטה לסיים את הקשר מסיבה קשה שחר
02 אפריל 2021, 16:04
Re: לא הפסדת כלום אדל
02 אפריל 2021, 22:18

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]