חושב.. ותוהה..

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

חושב.. ותוהה..

הודעהעל ידי נוני » 03 אפריל 2021, 00:01

קראתי כרגע כותרת באיזו כתבה
"אם את בזוגיות שאין לך רגע לעצמך ואת לא יכולה לומר את דעתך מחשש מהתגובה את צריכה לעוף משם"

עכשיו אני לא חושב שאני טיפוס קל, מצד שני אני אוהב את המשפחה אשתי ןהילדים.
אני יכול לראות את אשתי מתחברת לחלק במשפט הנל
מצד אחד זה מטריד אותי, מצד שני אני חושב שזה נתון לפרשנות
אני לא אלים חלילה אבל אני יכול להיות נחרץ.. ואם יש לי דעה על משהו שאשתי אומקת או עושה אני יודע להגיד את זה
ויכול להיות שאני אפילו רואה שהיא משקרת לפעמים כדי לא להגיד לי משהו שאני לא אוהב.
אז מה?
אז אבור לי להביע את דעתי כדי שלה יהיה נוח?
אז המצב לא מתהפך בעצם?? כי אז אני חושש להביע את דעתי והולך על ביצים כדי שהיא לא תלך על ביצים

זה לא שהיא לא אומרת כלום... היא אומרת, אבל אני בהחלט יכול להבחין בחוסר סימטריה בקשר... מצד שני מי אמר שיש 50-50 סימטריה?
ואם היא בוחרת לשקר לי בעניין מסויים, אז למה זה מיד אמור להפוך אותי ל"גבר האלים והמדכא" ולא אותה לפשוט שקרנית שלא יודעת או רוצה להתמודד ומעדיפה להחליק כל מיני מעשים בעזרת שקר?
( אגב זה משפחתי אצלה... אמא שלה שולפת שקרים בלי הכרה, והיא לפעמים מעירה לה בבוטות על כך)
מדובר בשקרים לבנים כמובן שנועדו להחליק סיטואציות מביכות או יומ יומית... לא מדבר על שקרים מהותיים כמובן

אז מה נכון?
איפה עובר הגבול??
איך אני יודע אם אני מגזים בנחרצות או היא מגזימה בשקרנות??

חושב.. ותוהה.. נוני
03 אפריל 2021, 00:01
Re: עוד משהו קטן נוני
03 אפריל 2021, 00:12
המלצה דודידו
03 אפריל 2021, 11:07
Re: לדודידו נוני
03 אפריל 2021, 22:38
Re: לחושב ותוהה רביטל
03 אפריל 2021, 23:03
Re: אם יש ספק אין ספק אחת
03 אפריל 2021, 22:52