התיעצות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

התיעצות

הודעהעל ידי נוני » 05 אפריל 2021, 02:06

גרושה פעם 2 בת 50 עם 2 תיכוניסטיות
בקשר ניפלא עם גבר גרוש בן 59 שיש לו 3 ילדים.
אחד בצבא, אחד חינוך מיוחד פנמיה בן 19 ואחד בתיכון יא.
אנחנו בקשר 3 שנים.
אצלי המצב פתוח ומקבל.
הבנות מקבלות וכן המשפחה המורחבת.
אצלו אמא שלו אחותו ואחיו מכירים אותי על סמך ארוע אחד שבו נכחתי.
אך הוא אינו מוכן שילדיו יכירו אותי חושש שיקבלו את ההודעה שיש לו זוגיות פרק ב קשה, ושהגרושה שלו תקבל את זה קשה ותפיל את זה על הילדים.
אז כדי להגן על הקשר שלנו וכדי להגן על ילדיו מפני תגובת הגרושה,אני אנונימית.
יש לציין שהיכרתי גם חבר שלו קרוב מאוד.
מכך יוצא שכשהוא איתי הוא טוטאלי איתי , כמעט ולא מגיב לילדיו או מדבר איתם . כשהוא עם ילדיו בימי ההסדרי ראיה, כשהם ישנים אצלו הוא לרוב אפילו לא מסמס, או אסמסים קצרים מאוד ותמציתיים.
יש לציין שיש בנינו אהבה גדולה..אך ככול שעובר הזמן זה יותר ויותר מפריע לי.
אין התקדמות, אני לא אוהבת את המצב הזה ומבחינתי היינו נפגשים יותר ומתחברים יותר מבחינת זמנים של להיות ביחד.
אך לצערי המצב משפיע על הניפרדות שלנו זה מונע מההזדמנות להתחיל פרק ב ממש כלומר לחיות בכל רגע נתון עד כמה שאפשר ביחד.
אני מרגישה הרבה פעמים במצב של hold.
מרגישה לפעמים שאני לא בסדר עדיפות ראשון וזה מפריע לי.
יחד עם כל מה שכתבתי ההתאמה בנינו טובה מאוד ואנו אוהבים מאוד. טוב לנו בכל הבחינות חוץ ממה שהעליתי כאן.
זקוקה לעצתך מה לעשות ? מפחדת שמשלה את עצמי שמשהו ישתנה.
ומפחדת שילדיו יגלו אותי וישנאו אותי, יאשימו אותי בכל.
מפחדת כבר מהשינוי אם יבוא( שלא מדובר כעת על שינוי). איך אתקבל ע"י ילדיו , חינוך המיוחד, הגרושה וכד'..
ומפחדת מההשפעות על הקשר.
לא יכולה לחלום על מעוף רחוק של מגורים משותפים ואיחוד של ביחד על ממש בעתיד וזה מאוד מאוד מקשה עלי.
תודה להתיחבותך

התיעצות נוני
05 אפריל 2021, 02:06

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]