להציג משהו ממה שחווה הגבר שבצד השני

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: שישי טוב לתכלת, גבר, אצילית, תמר, עדי, רביטל, דנית ו...

הודעהעל ידי אייבי » 09 אפריל 2021, 12:16

עליתי על גידי כי התגובה שלו באה לי במקום וגם פתחה שרשור חדש.
השרשור הקודם( תכלת זקוקה לחיזוק)לטעמי - המשמעותי ביותר שקראתי עד כה בפורום.
לא דמיינתי שהתגובה שלי תעלה כאלו דעות נחרצות. קודם כל - תודה, באמת תודה לכל מי שרוצה לעזור לי, מכל צד של המתרס, להציב תמרור אזהרה. הצלחתם לגרום לי לעצור ולחשוב שוב,
גידי, אני שמחה שכתבת פה כי ככל שאני קוראת ולמדה, אני מבינה שכמו פוליטיקה- כל אחד בא עם עמדה ותפיסה מסוימת וכלום לא יזיז אותו.
אצילית תגיד שמדובר ברצון לזיין ותו לא
גבר יגיד שדלתי פתוחה והנה מגיע הבא בתור, כאילו הנישואים הם הבסיס שלי ודלתי פתוחה לעוברי אורח. אני לא מסכימה.
דנית - מה שסיפרת שורף את הלב. אני, באינסטינקט רוצה להגיד שהייתי דואגת שהדברים יגיעו לאשתו. שילמת מחיר כבד מאוד. ממשיכה לשלם ולו בגלל שאת עדיין בקשר איתו!!!!
צריך עצה- הנה, דנית לא נלחמה על בעלה, אבל בוכה על המשפחה היפה שהייתה להם ולא יכולה. להתקדם בחיים כי בראשה לא שחררה את בעלה.
עדי - הרציונלית והפרקטית. אין מה לומר, את צודקת שאם אתגלה זה יהיה נורא. גיהינום
אבל אקח אתכם רגע למחשבותיי ותחושותיי
אני מאמינה לגידי. אני מאמינה לביגי( משחק מילים שכזה)
הוא לא שכב עם אשתו חודשים, גם כשלא היינו ביחד.
בעיות במיניות? בזוגיות?
לא יודעת. גם לא שאלתי למה בכלל מספר לי.
בתחושה שלי - הוא באמת אוהב אותי. זקוק לי לא בשביל הזיון. הוא עושה עסקים עם דמויות שכולנו מכירים. אבל צריך אותי כדי שאהיה גאה בו, 5 דקות לפני הפגישה, 10 דק אחרי חתימת חוזה. להיות איתי במפגשים עם חברות, בפעילויות שלי.
והוא יודע שאין ולא יהיה סקס או פגישה מכל סוג שהוא בלי שיראה מעשים. נגמרו הדיבורים. והוא עדיין פה. ב7 בבוקר וב 11 בלילה. זקוק לשיח בינינו, לתובנות, לצחוקים. זה מעבר, הרבה מעבר לסקס.
אם יהפוך לאמיתי ולמעשים? לא יודעת. כנראה שלא. אז אאלץ לחתוך.
בנוגע למה שאמרת רביטל- שהקשר מתחזק לו את הנישואים עם אשתו. גם לי כרגע זה מתחזק. השיחות איתו עושות אותי שמחה יותר. וכל עוד לא נפגשים, אני עדיין מצליחה לחיות חיים שלמים, להיות עם הילדים.
בנוגע למה שנאמר פה ע"י עדי- שאלתי אותו מה יקרה ביום שאשתו תעלה עליו ותדרוש טיפול זוגי. איפה כל המחוייבות אליי והאמירות שאני שלו והוא שלי?
הוא אמר שזו אכן נקודה למחשבה
שסביר שינתק קשר, אבל יסמן לי בוואטסאפ, בפייסבוק יעביר מסרים, טיפול זוגי יהיה מבחינתו רק לעשות וי. וכשיירגעו הדברים לחזור לקשר.
האמת?
זה עשה לי ממש רע לשמוע את זה.
כמה הוא מוכן לרמות ולזלזל באשתו על מנת לא לקבל החלטה אמיצה. כמה רחוק הוא מוכן ללכת עם השקר תחת הכותרת "חייב להיות עם הילדים". היום זו היא, מחר זו אני. הוא לא מוכן לעזוב, אבל לרמות ככה- כן.
אני לא מוכנה לרמות ככה את בעלי. עם כל אהבתי לביג, אהבה גדולה פנימיות חיצוניות אופי אנרגיות סגנון והמון המון דברים משותפים שלנו.
בעלי לא סמרטוט. הוא קודם כל בנאדם. בנאדם טוב.
והוא לא מארח אותי במלונית שלו שאעשה ככל העולה על רוחי.
אז לא, אני לא מאמינה שזה זיון.
אבל יתכן וסופו של הסיפור כפי שאמר גבר.
והסוף יהיה חייב להיכתב על ידי בלבד. כדי שאני זו שאוכל לישון טוב על הכרית בלילה.

להציג משהו ממה שחווה הגבר שבצד השני גידי
08 אפריל 2021, 20:14
Re: שישי טוב לתכלת, גבר, אצילית, תמר, עדי, רביטל, דנית ו... אייבי
09 אפריל 2021, 12:16
Re: אצטרף אלייך תכלת
09 אפריל 2021, 13:33
Re: לא טרול.. אבל מתבקש דיוק גידי
09 אפריל 2021, 14:09
Re: לאייבי עדי שם בדוי
09 אפריל 2021, 16:42
Re: לגידי אצילית
09 אפריל 2021, 18:01