נפרדנו לאחר 4 שנים שמתוכם שנה וחצי היינו מאורסים (בן 28)

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

נפרדנו לאחר 4 שנים שמתוכם שנה וחצי היינו מאורסים (בן 28)

הודעהעל ידי מדוכא » 18 אפריל 2021, 23:54

שלום אשמח לעזרה מהאנשים הטובים שיש כאן...
אני נמצא במצב נפשי קשה מאוד, חשוב לציין שאני נראה טוב, עובד בהייטק ולא חסר לי כלום מלבדה, ובקצרה לסיפור שלי ולזוגיות שהסתיימה לפני חודשיים:
הייתי עם מישהי במשך כמעט 4 שנים, הזוגיות עצמה לא הייתה הכי טובה בלשון המעטה אבל מאוד אהבתי אותה, היו לנו המון שיחות טובות, שהיה טוב היה לנו הכי טוב בעולם , היא הצחיקה אותי בטירוף היה לי כיף איתה הרגשתי בנוח והרגשתי שאני יכול להיות אני,היום אני מבין בדיעבד כמה אהבתי אותה, היו לנו המון קצרים בתקשורת שגרמו מצידה לכל דבר קטן להגיד לי שהיא נפרדת ממני כולל הורדת הטבעת ועד שאני לא מתחנן על ברכיי שתתן עוד צ'אנס היא מבחינתה מסיימת את הזוגיות הזאת.
אני כאוב ועצוב שאולי אני הבאתי אותה למצב הזה(ככה לפחות היא טוענת " הפכתי למפלצת בזוגיות"), אבל חשוב לציין שגם לה היה חלק עצום בדברים, היא הייתה מאוד דומיננטית וכל דבר קטן שלא נראה לה יצר ריב שאני בסוף מתרפס ומתנצל על דברים שגם אני בטוח שאני צודק בהם.
ההצעה עצמה גם לוותה בהמון לחץ מצידה ובחיי שלא ראיתי אדם מתרגש ככה בהצעת נישואין.
שנתיים מתוך ה4 שנים גרנו יחד, ולאחר ריב שהיה לפני כחודשיים בו היא דיברה שוב בצורה מזעזעת אליי(השפלות הקטנות ירידות עליי וכמה שהיא סובלת איתי) אז אמרתי לה בצורה הכי פשוטה אם את ממשיכה לדבר ככה אין לנו טעם להמשיך להיות ביחד- וכך היא עשתה, הלכה לישון אצל חברה יומיים וחזרה עם אמא שלה ארזה את הבית, ביטלה את החתונה וכל הביטולים שצריכים(ספקים אולם שילמתי קנסות גם ביחד איתה)
אפילו את השמלה שלה היא ביטלה והכל קרה כל כך מהר שאני עדיין בטראומה נפשית מזה.
ביום שהיא ארזה את הדברים אמרתי לה שהורדתי אפליקציית הכרויות ונפגשתי עם מישהי (ולא קרה איתה כלום הייתי חייב אוזן קשבת כי עדיין לא סיפרתי לאף אחד כלום ) עשיתי את זה כדי למשוך תשומת לב אבל היא אומרת שזה רק חיזק אותה והיא בטוחה שבגדתי בה מה שלא קרה מעולם וכמה שהסברתי לא עזר, והיא אמרה לי שבין כה גם אם לא היינו נפגשים זה היה נגמר(אני וזאת שהכרתי)
דיברנו אני והאקסית 5 ימים לאחר שהיא עזבה את הבית וכמעט שלא היה מעניין אותה לשמוע אותי אלא רק לצאת עליי וכמה שאני לא בסדר (ושוב התרפסתי בפניה אבל ניסיתי להיות חזק, והיא ציינה כמה כיף היה לה ב5 ימים האלה שאני לא בסביבה שלה).
במשך החודש שלאחר מכן ניסיתי לפנות אליה, להיפגש שוב, להגיד לה בואי נלך לייעוץ(למרות שאני יודע שיש לה חלק עצום בזה ובזוגיות עצמה אמרתי לעצמי מקסימום נתגרש כי אולי המצב ישתפר אחרי שנתחתן כי אהבתי אותה מאוד).
ובתגובה לכך היא חסמה אותי מכל מקום אפשרי, אין לי שום אמצעי תקשורת לדבר איתה, לא טלפון לא רשת חברתית כזו או אחרת כלום - מה שנשאר לי הוא פשוט להפתיע אותה בבית שאני יודע שזה רעיון גרוע היא לא רוצה בי, או לשלוח אימייל שגם אותו אני לא אעשה כי זה שיא השפל.
אני בגדול לא מצליח להבין איך אדם שגרתי איתו שנתיים, לחץ עליי להתחתן, הראה לי אהבה וכמה שאני אהיה אבא טוב לילדים שלנו, לא מוכן אפילו להחליף איתי אות! לא מוכנה להיפגש איתי, פשוט לא מביאה צ'אנס ואני שומע על המון זוגות שנפרדים וחוזרים גם לאחר תקופה אבל פה היא כל כך נחרצת בדעתה שהיא לא מסתכלת אפילו על עצמה !!! ואני יודע שזה היה כבר קשר רעיל לקראת הסוף, לא אכפת לי אני אולי מאשים את עצמי בכל זה , זה המצב שאני מאשים את עצמי ובמה אני יכולתי להיות יותר טוב, ושאני הובלתי אותה להתנהגות המזעזעת הזאת(זריקת חפצים, הרמת ידיים מצידה,צרחות, קללות) ולמרות כל זה אני רוצה אותה בחיי, אני יודע שהיא בנאדם טוב, היא באמת בנאדם עם לב טוב בגלל זה אני מרגיש אשמה . 
שקלתי לסיים את חיי אך המחשבה הזאת נעצרה, חברים עזרו לי ומשפחה, אני מרגיש לבד בדירה הזאת שהייתה שלנו, התפקוד שלי בעבודה הולך ויורד, ולא נשאר לי כלום מלבד כל היום לעקוב אחריה בפייסבוק אחרי חברים שהיא מוסיפה/ אינסטגרם דרך חשבונות מזויפים.
וניסיתי להכיר בנות, נפגשתי עם הרבה, אבל ההשואות לא פוסקות, אני מחפש דומה אבל שונה, היופי שלה היה מדהים אני חסר יכולת לעקל מה שקרה.
חשוב לציין שראיתי אותה גם באפליקציית הכרויות שבועיים לאחר שהיא סיימה איתי ועדיין היא שם.

חייב עזרה ופתרונות/עצות מכם.
מצטער על החפירה
תודה

נפרדנו לאחר 4 שנים שמתוכם שנה וחצי היינו מאורסים (בן 28) מדוכא
18 אפריל 2021, 23:54
Re: למדוכא היקר תמר
19 אפריל 2021, 08:48
די, בן אדם......כמה תחפור לעצמך בפצעים? כן כן גם אני
25 אפריל 2021, 13:42
Re: רפי
19 אפריל 2021, 10:49
Re: יותר קשה לי הזילות והשקר שלה בנוגע אלינו מדוכא