אופטימיות זהירה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

אופטימיות זהירה

הודעהעל ידי תכלת » 23 אפריל 2021, 15:01

שלום חברי פורום יקרים
ראיתי שההודעה הקודמת תפסה קצת כיוון פחות חיובי...בואו ננסה לזכור שכל אחד הוא שונה... אל לנו גם בפורום כזה לתקוף..לא מספיק יש פילוג, ריחוק, כעס בחברה שלנו?

הימים האחרונים זורקים אותי לתחושות מקצה לקצה. בין ייאוש לתקווה. קוראים לזה אהבה? כמילות השיר.
בגזרת הבחור, דיי צדקתם במה שאמרתם...ברגע שהסכנה קצת תחלוף ניצנים מתחילים לצוץ. 
ובהמלצת עדי אני שמה את תמונה של אישתו ושל בעלי מול העיניים. 
ככל שהימים עוברים עצוב קצת פחות, קשה קצת פחות. התפכחות כזו, יש רגעי ״שפל״ בעיקר כשיש מריבות עם הבעל...יותר קל להתנחם כשיש קשר מהצד. אבל עכשיו אין. וזהו. צריך להתמודד עם כל העוצמות האילו. לפעמים אני מאמינה שיהיה טוב. שניצלתי. שאני צריכה לקחת את ההזדמנות הזו בשתי הידיים לתת לעצמי שתי כאפות ויאללה.
וחפעמים אני מרגישה שאת הנעשה אין להשיב. ושזהו כלו כל הקיצים. 
רק נשאר געגוע, לאותם ימים שהלב דוהר, שיש סומק בלחיים, שמרגישים ריחוף, שיש מי לשתף, שיש עניין וסקרנות. גם עם בעלי היה לי ככה לפני שנים, זו תחושה נחמדה שעוברת ככל הנראה ברוב המקרים. 

אופטימיות זהירה תכלת
23 אפריל 2021, 15:01
לתכלת.. כתבת כל כך יפה ומדוייק פסיכולוגית
24 אפריל 2021, 21:04
Re: לפסיכולוגית תכלת
24 אפריל 2021, 21:23
Re: לתכלת תמר
24 אפריל 2021, 22:28
Re: לתמר תכלת
25 אפריל 2021, 09:20
Re: רביטל
25 אפריל 2021, 11:00