אופטימיות זהירה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: לפסיכולוגית

הודעהעל ידי תכלת » 24 אפריל 2021, 21:23

תודה, חיזוק משמעותי בימים אילו.
מחזקת אותך גם.
אני חושבת שזה אף פעם לא שחור או לבן.
צריכות לחשוב מה ״ מטרת העל״ שלנו והאם הפעולות שלנו מקדמות אותנו לשם.
לפעמים נזכרת בהתנהגות שלי ופשוט לא מאמינה. מרגישה שזו הייתה ממש מישהי אחרת. ככ מוזר לי.
לפעמים גם מתגעגעת לאותה מישהי אחרת.
הרגשתי צעירה יותר, נמרצת, סקסית, מעניינת...
יש צביטה בלב ומעין פחד מצמית, מהמחשבות על התעוזה, ההנאה, היסורים, זה ש״הסכנה״ עוד אורבת מעבר לפינה. הפיתוי, רק עוד פעם אחת וזהו. קלואז׳ר. פרידה. אין נתק מלא מכורח המציאות. אבל זה ממש אבל ממש לא הקשר שהיינו בו.
לפעמים זה שורף טיפה בלב. כמו שני זרים, מדיי פעם יש הבלחות קרבה. ולפעמים תחושת הקלה. 
בואי ננסה להזכיר לעצמנו את ההקרבה שעשינו עבור האמונות שלנו, הרצונות שלנו.
הרי הקשר הצדדי הזה נוצר כי לא יכלנו להסתפק בקיים...אז מה, בקשר כזה נסתפק? פירורי ״אהבה״.
ואהבה עפה לה מהחלון בשנייה שהסיכוי לגילוי דופק בדלת. 

מכירה מישהי שנמצאת בקשר עם מישהו שלוש שנים. היא נתפסה ובעלה התגרש ממנה. והיא עדיין המשיכה את הקשר עם הבחור. והוא אומר לה שהוא אוהב אותה, ולבבות ופירואטים באוויר והם נפגשים יחסית תדיר (פעם בשבוע) וכאלה. אבל זה לא שווה כלום. כי בסופש הוא עם האישה שלו, בחגים הוא עם האישה שלו, בנופשים הוא עם האישה שלו, בחולי, באירועים וכו. והיא, מקנאה, משתגעת, ממשיכה להיות מוזנת מהודעות שמכילות מילות אהבה, ממפגשים חטופים (מושקעים יחסית אל בכל זאת). ואני אורמת לעצמי- פאק- הנה, עוד גבר שאומר לה שהוא אוהב אותה, שהיא האישה שלו, שהוא מתגעגע אליה וכו וכו אבל לא יזיז אצבע כדי לעזוב את הבית. את אישתו. את הילדים. את המוכר והידוע. 
וזה לא מובן לי. מה צריך לקרות כדי שאותו גבר, יקום ויגיד לעצמו, וואלה תשמע בן אדם, מה אתה לעזאזל עושה. 

אופטימיות זהירה תכלת
23 אפריל 2021, 15:01
לתכלת.. כתבת כל כך יפה ומדוייק פסיכולוגית
24 אפריל 2021, 21:04
Re: לפסיכולוגית תכלת
24 אפריל 2021, 21:23
Re: לתכלת תמר
24 אפריל 2021, 22:28
Re: לתמר תכלת
25 אפריל 2021, 09:20
Re: רביטל
25 אפריל 2021, 11:00