סוף טוב לרומן שהתחיל מחוץ לנישואין? יש דבר כזה?

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re:שירה

הודעהעל ידי תמר » 27 אפריל 2021, 14:31

משאלתך אני מבינה שאת כבר בתוך רומן או שוקלת להיכנס לרומן כפתרון לתחושותייך במערכת הזוגית. וכפי שאייבי שאלה, מהו הפי אנד מבחינתך? האם הפי אנד הוא שתתאחדי עם מאהבך? אם כן, אני יכולה לומר לך שהסיכויים קלושים. אולי בתנאים מסויימים זה יותר אפשרי , למשל, אם הוא רווק. אך במרבית המקרים, כפי שתראי אם תדפדפי כאן בפורום, את פשוט צפויה לאכזבה. בשביל לפרק בית, צריך 2 אנשים שירצו בכך ויהיו מספיק בשלים לכך. ובהרבה מקרים זה לא כך. גם כשיש אהבה גדולה. בשביל לפרק צריך הרבה אומץ ולהיות מוכנים להקריב המון. ולא כל אחד מסוגל לזה.
אבל אומר לך עוד משהו. כי שאלת על הסוף רק. והוא שגם הדרך היא לא תענוג גדול. אני יכולה לכתוב לך כאן על זה ספר. אבל שוב, אם תדפדפי, תביני לבד. במהרה תמצאי עצמך במלכוד ותגלי שזה לא המתכון לאושר.

סוף טוב לרומן שהתחיל מחוץ לנישואין? יש דבר כזה? שירה
25 אפריל 2021, 21:18
Re: שירה אייבי
25 אפריל 2021, 22:00
Re: מכירה. אנונה
26 אפריל 2021, 08:10
Re: אורחת
27 אפריל 2021, 09:38
Re:שירה תמר
27 אפריל 2021, 14:31
Re: כן... מישהי
28 אפריל 2021, 22:43