מגורים משותפים פרק ג'

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

מגורים משותפים פרק ג'

הודעהעל ידי בת 64 » 26 אפריל 2021, 06:44

שלום.
אני בת 64 גרושה. הוא בן 71 גרוש. הכרנו לפני כשנה, מאוהבים ואוהבים רואים זה בזו את בן הזוג להמשך החיים. טוב לנו יחד!!!!. מאז ראש השנה, ספטמבר 2020(הסגר השני) עבר להתגורר בביתי. מאז השתתף בחלק מהקניות לבית אך מעולם לא הציע להשתתף מעבר לכך.הוא גר בשכירות בקרוואן שאינו מרווח. אנחנו מעוניינים להתגורר יחד ומנסים לגבש תנאים לכך אך ההשקפות שלנו שונות. אני טוענת שעליו לשלם עבור האפשרות לגור בדירה מרווחת, מאובזרת ונוחה (הדירה שלי) בנוסף להשתתפות בהוצאות השותפות הקבועות ואחזקת הדירה ואילו הוא טוען שמאחר ואינני משלמת שכר דירה עליו להשתתף רק בהוצאות השותפות ואחזקת הדירה. אני מרגישה נפגעת המגישה הזאת ומנוצלת לנוכח העובדה שהדירה נרכשה מתוקף עבודה מאומצת רבת שנים של הורי, של הגרוש שלי ושלי ובן הזוג שלי לא מביא כלום מהעבר שלו, (גרושתו והוא עדיין חולקים בעלות על דירה שהיא ובן זוגה מתגוררים בה). הוא, לעומת זאת, חש מנוצל מאחר וביקשתי ממנו לשלם עבור האפשרות לגור איתי.מצטטת:(למה אני צריך לשלם עבור הקירות שלך?) האם אני צודקת או שמא טועה? אשמח לעזרה. תודה

מגורים משותפים פרק ג' בת 64
26 אפריל 2021, 06:44
Re: יערה
26 אפריל 2021, 14:31
מסכימה עם קודמתי מתוקה
26 אפריל 2021, 17:53
Re: תודה רבה בת 64
26 אפריל 2021, 22:29

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים