מה שלום כולם ושבת שלום

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re:

הודעהעל ידי דנית » 01 מאי 2021, 01:44

הישועה הגיעה ממקום לא צפוי. כמו שסיפרתי, הגרוש שלי התחיל לצאת עם מישהי. היא כנראה זרקה לו מילה על הסיטואציה שלנו עם הילדים.. מפה לשם, הם כבר הספיקו להיםרד, אבל הייתה לה השפעה טובה עליו כנראה.
הכעס הצטמצם.. כבר פחות מעניין אותו לשנוא אותי, או שאני פחות מעניינת אןתו.
ועשיתי צעד.... דיברתי עם הסבתא של הילדים שלי.. הפעם ממקום אחר, אני לא רוצה לפרט יותר מדי.
ונפגשתי עם הגרוש שלי, גם זה ממקום אחר, עם המון השתדלות מצידי
וחיי האהבה החדשים שלו כנראה עשו לו טוב, הוא רגוע.
אני מתביישת לספר.. הוא החזיק לי את היד ופרצתי בבכי נוראי בבת אחת..
אני באמת כזאת מטומטמת? מה עשיתי לעצמי?
יום שישי ואתן נחרדות מהמטלה הסבועית לשכב עם הבעל.... אז אני לבד ואם הוא היה מבקש ממני לחזור אליו ולאחד את המשפחה שלנו, הייתי רוצה מאוד לנסות. בלי להעביר שוב את הילדים טלטלות מטורפות.... רק לנסות יש לי לפעמים דמיונות כאלה, שזה קורה. אני לא אגיד לו, אני מתביישת בעצמי .
המאהב שלי.... ישן לצד אישתו כרגע. כשהתגרשתי הוא הבטיח שהוא בדרך החוצה גם, זה לא קרה ולא יקרה.
ואני מטומטמת כי הייתי צריכה לבילחם על המשפחה שלי
ולא עשיתי כלום .
ואני במצב טוב יותר, היחסים בינינו השתפרו, אולי פעם נהיה שתי משפחות מאושרות ומאוחדות במקום המשפחה האחת שהיינו, ואני באמת יכולה להסתפק בזה .
זהו, פרקתי.

מה שלום כולם ושבת שלום תמר
30 אפריל 2021, 14:46
Re: תמר רביטל
30 אפריל 2021, 19:19
Re: מבינה
30 אפריל 2021, 23:53
Re: דנית
01 מאי 2021, 01:44
Re: לדנית מבינה
01 מאי 2021, 08:47
Re: למבינה דנית