מה שלום כולם ושבת שלום

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: לדנית

הודעהעל ידי מבינה » 01 מאי 2021, 08:47

את עוברת משהו מאוד קשה, פרידות זה קשה והאופן שבו נפרדתם קשה כפליים.
ועדיין אני מאמינה שזה לא או להיות לבד אחרי דרמה גדולה או להכריח את עצמך לקיים יחסים ללא חשק. יש גם אמצע וזה האמצע שאליו מגיעים חלק מהזוגות שכן יש בניהם קשר טוב וקרוב או לחלופין - יש פרידות פחות חומציות שהן לא על רקע של גילוי של רומן אלא סתם גירושין על רקע אי התאמה, שחיקה וכו'.
כואב לי מאוד לקרוא את מה שאת מספרת. המאהב שהבטיח ונשאר עם אישתו (בטח מודה לאלוהים על מזלו הטוב שזה קרה למשפחה שלך ולא ולשלו) ובטח קשה לו פתאום עם איתך המאהבת שהייתה יציבה ומרשימה כשהייתה נשואה ועכשיו כשאת חווה משבר אמיתי, מפוחדת, מתביישת וחלשה - את כבר לא ככ מושכת וכשהוא הוא מסתכל עליך הוא רואה שני דברים שלא נעימים לו: 1. שהוא שמח שהוא לא בנעלייך 2. את הבושה שלו על כך שהוא לא עומד במילה שלו ויודע שהוא למעשה פחדן.
החלק הכי קשה הוא מול הילדים, אבל מבחינת הזוגיות זה שקשה עכשיו והיית רוצה שזה יחזור לקדמותו,עדיין לא אומר שהנישואים שלך עם הגרוש היו טובים ובריאים. זה שהם המשיכו להתקיים לא מעיד דבר על הטיב שלהם וכנראה שאת לא אישה מרושעת וחסרת אחריות שסתם בחרה ברומן כי היה לה נהדר והרגישה שסתם בא לה להרוס הכל. עשית טעות בשיקול דעת והקרע היה מכוער אבל זה גם לא אומר שאלו היו נישואין שהיה ראוי שימשיכו, מבחינת הגרוש גם. והנה הוא פוגש אחרות ונראה שאולי הוא מבין שזה לא היה חייב להיות רק הוא ואת לנצח.
מקווה שתיפרדי מהמאהב שנראה שסיים את תפקידו בחיים שלך. אני בטוחה שאחרי כמה זמן, תוכלי להיות בקשר חדש וטוב.
לגבי המצב שלי, לפעמים נראה לי שרק איזה פיצוץ יכול לשנות הכל. לי פעם היה איזה קשר קצר ביותר שלא הבשיל לכדי רומן ולא השפיע על הנישואים שלי. אבל ככה קשה להתחיל להזיז דברים לבד שלפעמים בא לי שיהיה משהו חיצוני שיפריד ביננו, העיקר רק שיקרה כבר משהו.

מה שלום כולם ושבת שלום תמר
30 אפריל 2021, 14:46
Re: תמר רביטל
30 אפריל 2021, 19:19
Re: מבינה
30 אפריל 2021, 23:53
Re: דנית
01 מאי 2021, 01:44
Re: לדנית מבינה
01 מאי 2021, 08:47
Re: למבינה דנית
01 מאי 2021, 11:34