מה שלום כולם ושבת שלום

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: למבינה

הודעהעל ידי דנית » 01 מאי 2021, 11:34

את צודקת, אבל גם את לא עוזבת. רע לך ואת מבטאת כמה שאת לא מעוניינת בבעלך, אבל כמה זמן נמשכת ההתלבטות שלך
אז נכון שלא היינו מושלמים בזוגיות הזאת, אבל עם זאת היו לי התלבטויות וזה לא היה חד משמעי
בדיוק כמוך.
והיית מדברת אחרת אם ביום אחד ההתלבטות שלך הייתה נגמרת, כי פיצוץ גדול קרה והוא החליט לסיים את הנישואין שלכם, ואין יותר התלבטות ואין על מה לדבר!
והוא היה אומר לך שאת זאת ששמת לזה סוף ביום שהלכת ובגדת בו בפעם הראשונה, והוא היה הולך ומספר לכולם את מה שעשית..
אני לא כועסת
הוא ראה דברים שאי אפשר לעמוד בהם.. מי היה עוזב בטוב?
לחזור זו לא אוםציה, עברנו כבר יותר מדי.
הייתי במפגש חברתי ואמא אחרת שאלה אותי אם חזרנו.. מסתבר שהבת הקטנה שלי מספרת לחברות שאמא ואבא חזרו להיות ביחד..
זה שובר לנו את הלב, דיברנו גם על זה. מישהו אמר לו שילדים אף פעם לא מפסיקים לרצות שאמא ואבא יחזרו.
אבל אין שום סיכוי וזה גם לא יצליח בינינו אחרי כל מה שקרה..
אם לא הייתי תקועה על המאהב בשנתיים האחרונות הייתי ממשיכה הלאה מזמן, אני רק עכשיו מתחילה לשחרר ממנו.
אני כבר לא מסכימה להיפגש איתו כל עוד הוא נשוי ואנחנו בקשר טלפוני.
זה לא אולטימטום , אני פשוט כבר לא מעוניינת להיות האישה מהצד, ואין בי כל רצון שהוא יעזוב את אישתו בשבילי
חייתי שנתיים ברגשות אשמה מזעזעים על מה שעשיתי לילדים, על המשפחה שפירקתי ועל בעל שפגעתי בו, איש שאהב אותי פעם יותר מהכל ובטח בי, שהיינו שותפים לרגעים הכי מיוחדים
אני לא יכולה ריגשית לשאת על עצמי פירוק של עוד משפחה, לא יכולה
אם הוא יעזוב מרצונו ויהיה פנוי, זה סיפור אחר.
וגם אז אני לא חושבת שיהיה קל להתגבר על המשקעים שהוא השאיר בנטישה שלו.. ואני גם לא בטוחה שמתאים לי אחרי כל מה שעברתי, להתחיל להיות חונכת של גרוש טרי ולסבול את כל העליות והירידות עוד פעם. עברתי את זה ולא בא לי שוב.

מה שלום כולם ושבת שלום תמר
30 אפריל 2021, 14:46
Re: תמר רביטל
30 אפריל 2021, 19:19
Re: מבינה
30 אפריל 2021, 23:53
Re: דנית
01 מאי 2021, 01:44
Re: לדנית מבינה
01 מאי 2021, 08:47
Re: למבינה דנית
01 מאי 2021, 11:34