מה שלום כולם ושבת שלום

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: קוראת אתכן

הודעהעל ידי אייבי » 01 מאי 2021, 20:39

הי כולן וכולם
קוראת אתכן ונקרע לי הלב. בלוטת הדמעות שוב עובדת.
לקרוא את דנית - אני לא מצליחה למצוא את המילים לתאר מה אני חושבת ומרגישה כשאני קוראת.
התיאור כביכול יבש, אינפורמטיבי. אבל כל מילה חורכת. מה שאת עוברת דנית.....ומזל שאת כותבת לנו. גם כדי אולי להקל עלייך במעט וגם כדי להזהיר אותנו, שהנה, תרחישי קיצון קורים.
אני הפעם בוחרת לא לספר על תחושותיי בנוגע לעצמי. רק אגיד שאנחנו בקשר טלפוני וזהו. הוא איכשהוא מצליח למצוא אותי בכבישים ולראות אותי( למרות שאנחנו בכלל לא עובדים באותו כיוון ולא באותן שעות)
תמר יקרה - את עוברת ימים לא קלים כך נשמע. הכנסת את עצמך לאיזשהו מכבש. את יכולה לנסות להרגיע את הזרמים אצלך? להוריד עוצמות? תראי, אני עוקבת אחרי כל מה שאת כותבת. קשה לדעת מתוך כך מה באמת חסר בזוגיות ביניכם, האם זה ניתן לתיקון או לכל הפחות אפשר להתפשר ולחיות עם זה( החלטה מהראש) או שבאמת כלו הקיצים.
אני כן חושבת שבכלל חשיבה בחיים של:" זה מה יש, זה לא רע ועם זה ננצח "- זו מחשבה טובה ונכונה לכל התחומים. השאלה אם תצליחי לאמץ אותה.
אני חושבת שמרגע שטעמת קשר אחר שיש בו רק את הטוב ונקטע, יש בזה משהו משקר. יש זיכרון נטול פגמים, משהו שלא מומש ותמיד קל יותר לברוח אליו במחשבה
אנחנו לא ילדות ויודעות שכנראה אם הקשר היה הופך מציאותי ויומיומי הוא לא היה מושלם. כי זה טיבם של קשרים שחווים את שגרת ושחיקת היומיום.

אז אני שמה את הקשר נזה לרגע בצד.
הייתי שמחה לנסות להבין או לייעץ. אבל אין לי כל בסיס ללא ידיעת הדברים שמפריעים לך בבעלך. האם הם ניתנים לשיפור וכו'.
ועוד נקודה: דנית ומבינה הן דוגמאות קיצוניות
לפי מה שהבנתי את לא נמצאת באף אחת מהן.
לא נתפסת וגם אם תפרדו הילדים לא יפנו לך גב. האם המציאות הזוגית שלך היא כמו אצל מבינה?
וגם..... אני חושבת שסופי שבוע הם הכי קשים.
בכל מקרה, כאחת שנמצאת באותה קלחת.( רק מאפשרת לעצמה לצוף בלי להתעמת עם החיים) נראה לי שכמו תבשיל שעשוי טוב, לוקח הרבה זמן על האש עד שזה מוכן. עד שמגיעים למסקנות המדוייקות ושלמים איתן.

הייתי מאוד שמחה לשמוע מה קורה בימים אלו עם ניל
עם תכלת, עם כן כן גמאני, ואחרים שמתמודדים.

מה שלום כולם ושבת שלום תמר
30 אפריל 2021, 14:46
Re: תמר רביטל
30 אפריל 2021, 19:19
Re: מבינה
30 אפריל 2021, 23:53
Re: דנית
01 מאי 2021, 01:44
Re: לדנית מבינה
01 מאי 2021, 08:47
Re: למבינה דנית
01 מאי 2021, 11:34