מה שלום כולם ושבת שלום

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: ימים שכאלה

הודעהעל ידי תכלת » 01 מאי 2021, 21:43

היי תמר, היי בנות...קראתי את מה שאיביי כתבה והרגשתי הזדהות. לגבי הדברים שנכתבו לדנית ותמר ומבינה...
ננסה לזכור שכם אם על פניו הסיפורים שלנו ״מאוד דומים״, הם גם מאןד שונים, כל כי אחת מאיתן שונה, ובן זוגנו שונה. וכו...העסק סבוך גם ככה..
אני חשובת שקשקר כזה נגמר ״לפיי הזמן״, כשהכל עוד טוב ונמצאים בסוג של אופוריה, אולי עדייין התאהבות וכו מאוד מאוד קשה להתנתק מחשבתית וריגשית, כמו כל קדר צריך לגדול לתוכו כדי להבין את כל ההספקטים, לא תמיד זה מתאפשר בקשר כזה...
אני נעה ונדה בין תחושות, יותר בהקשר של בעלי, המון סימני שאלה, האם להתפשר? האם זה יהיה יותר טוב? למה הוא לא תמיד מתנהג בצורה X, זה מוכיח לי שיש לו את היכולת. וככ נחמד שהוא מתנהג בצורה X.
יש ימים שעבורי המצפון שוב מכים בי חזק, האכזבה שלי מעצמי, ויש ימים שאני אומרת - לא פלא שהדרררתי לנקודת שפל כזו.
לגבי הבחור, תשמעו, אני במניעה, לא שהוא ״מתקיף״ ומנסה בכל כוחו להחזיר עטרה לישנה, לא. אבל היו ניצני ניסיונות, ואני מבחינתי ממשיכה להזהר. להתנהל בעדינות הנדרשת בסיטואציה הזו.
אני חשובת שחלק נכבד מהרגש ןמהפנטזיה כבר נרגע. ואני מנסה להזכיר לעצמי בכל פעם שעולה געגוע או רגש שרוצה לחזור, את מטרת העל שלי- ומטרת העל שלי, היא לחיות טוב יותר, בצורה מלאנ שלמה, מכבדת ואוהבת, את עצמי ואת הסובבים לי.
וכמה שלפעמים ״נופלים״ ברגש או במחשבות, חייב להרים את עצמנו חזרה. 
לפעמים מדגדג לי לעשות איתן ״שיחת סיכום״ או משהו בסגנון...אבל, למה? אין לזה באמת תכלית.
מילים הם רק מילים. התנהגות היא משקפת מציאות. וזהו. 
תהייתי רוצה שיחלוף הזמן ואגיד שאני בנקודה שאני שלמה. עם עצמי ועם בחירותיי. 

מה שלום כולם ושבת שלום תמר
30 אפריל 2021, 14:46
Re: תמר רביטל
30 אפריל 2021, 19:19
Re: מבינה
30 אפריל 2021, 23:53
Re: דנית
01 מאי 2021, 01:44
Re: לדנית מבינה
01 מאי 2021, 08:47
Re: למבינה דנית
01 מאי 2021, 11:34