מה שלום כולם ושבת שלום

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: לאייבי

הודעהעל ידי תמר » 02 מאי 2021, 07:08

קודם כל אומר שגם לי קשה ועצוב לקרוא את דבריהן של דנית ושל מבינה. שתיכן מתמודדות עם תחושות מאד קשות. דנית עם המון צער, חרטה, הלקאה עצמית, תחושות אשם. ומבינה עם התחושה שאינך חיה את האמת שלך. עם העמדת פנים. ללא ספק אין הרבה אושר בחייכן כרגע.
ולגבי... בעלי אינו יודע בדיוק מה היה, מתי או עם מי. אך מבין שהיה משהו. הוא מאד אוהב אותי ומאד לא רוצה לפרק. במקרה שניפרד אני בקלות יכולה לראות איך אנחנו מגיעים למצב הזה, בו נמצאת דנית. גם אם זה לא יהיה עד כדי כך קיצוני. כי כשצד אחד לא מעוניין להתגרש, זה לרוב פחות טוב. זה לא שהוא לא יתן לי ללכת. אבל אין לי ספר שאראה אז את הצד הפחות טוב שלו.
ומנגד , אם אשאר, אני מאד מזדהה עם תחושותיה של מבינה. תחושה שאת כופה על עצמך משהו שהוא לא נכון לך.
מה חסר לי בבעלי? אני חושבת שמעולם לא אהבתי אותו. בקושי נמשכתי אליו. ועכשיו , בעקבות הרומן, גם המעט שהיה נגמר. מבחינת תכונות אופי, יש בו צדדים שאני פחות אוהבת. דברים שראיתי מהתחלה אבל ייחסתי להם פחות חשיבות. אלו לא תכונות או התנהגויות שמאד קשה לחיות איתן. אבל הן מבאסות אותי. קשה לי להצביע או לומר מה בדיוק אבל בגדול- הוא אדם מעט פסיבי, כבד, רציני מדי, קשה עם הילדים, לא מספיק יצרי, לא מספיק יוזם. אבל שוב, זה לא דווקא x או y. אלא מי שהוא כמכלול גורם לי פחות להימשך אליו .

מה שלום כולם ושבת שלום תמר
30 אפריל 2021, 14:46
Re: תמר רביטל
30 אפריל 2021, 19:19
Re: מבינה
30 אפריל 2021, 23:53
Re: דנית
01 מאי 2021, 01:44
Re: לדנית מבינה
01 מאי 2021, 08:47
Re: למבינה דנית
01 מאי 2021, 11:34