זוגויות חדשה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

זוגויות חדשה

הודעהעל ידי נסה » 02 מאי 2021, 15:39

בת 38, עובדת במקצוע חופשי. קרה לי נס. במהלך טיפול להפוך לאם יחידנית הכירו לי כבדרך אגב בחור מדהים בן 35. רגיש, טוב לב, בוגר, אמביציוזי וכבנוס יפה תואר. הבעיה היא שהוא לאחר נישואים קצרים וקשים שבחר לסיים, ובעקבות החלטתו לסיים אותם נותק הקשר בינו לבין אימו. (הטילה וטו על הגירושים). הוא טוען שנכנסתי לו ללב ולא יכל לוותר עלי מרגע שפגש בי. מהתחלת היחסים הוא סיפר לי דברים מאוד אישיים ונחשף בפני לחלוטין. אני דואגת לו, ושם בשבילו תמיד, אבל אחרי 5 חודשים היחסים לא מתרוממים.
אני מרגישה שאני נמצאת עם חבר טוב ולא בן זוג. הוא לא יוזם נשיקות, הוא לא יוזם סקס.. הוא עובד 7 ימים בשבוע ומשלם לגרושתו את דמי הכתובה... שוחחתי עימו על העדר הסיפוק שלי מהיחסים, שאני מחפשת בן זוג ולא אח. והוא תולה את העניין במצבו הנפשי הנוכחי. שאלתי היא, אם יחסים מתחילים כך מה הסיכוי שהדינמיקה לא תמשך כך בעתיד? מה עלי לעשות? (אגב אנחנו מתכננים ילדים יחד, בשלב המעשי כעת).

זוגויות חדשה נסה
02 מאי 2021, 15:39
Re: מה השאלה מישהו
02 מאי 2021, 16:32
Re: נסה
02 מאי 2021, 23:06
Re: אודליה
03 מאי 2021, 13:24
Re: אורחת
03 מאי 2021, 15:45

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר