התלבטות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

התלבטות

הודעהעל ידי בשביל אבא גרוש מנוכר » 03 מאי 2021, 12:18

בן זוגי התגרש לפני 10 שנים לאחר שעלו חשדות שניהל רומן. זה כנראה לא היה נכון אבל בגלל שהיה גם משהו לפני בעבר, גרושתו לא יכלה לסבול את זה וביקשה שיעזוב.
בן זוגי היה אבא מעורב למדי, כזה שמביע חיבה ודאגה והוא עדיין כזה.
הבן היחיד שלו היה אז אחרי צבא כשהוריו נפרדו היום הוא 30+. מאז ועד היום הקשר שלהם קר ומרוחק לא משנה כמה הוא ניסה להתקרב וליזום. הוא לא הכיר בזוגיות אחרת של אביו, לא ביקר או ביקר בביתו.
כל השנים הם שמרו על קשר ודיברו כל יום אבל תמיד שיחות קצרות וענייניות. נפגשו פעמים אחדות ב 10 שנים במסעדה או אפילו רק באוטו.
כשהוא היה צריך עזרה בכל מיני דברים הוא כן פונה אליו והוא עוזר אבל חוץ מזה לא מקבל ממנו יחס.
הבן מתחתן בקרוב ובן זוגי לא פגש את הכלה או את ההורים שלה ולא עירבו אותו בכלל בהכנות לחתונה אבל כן הוזמן (עם רמז עבה שהוא צריך להגיע לבד).
הוא רוצה מאוד להיות שם, והנטייה שלו הייתה לתת מתנה גדולה אבל הוא ציין בפני שהוא מרגיש שזה לא ישנה כלום. לא משנה אם יתן שקל או עשרות אלפים , זה יקבל את אותה תגובה קרירה ולא ישמח את הבן במיוחד. הוא ויתר בגירושין ללא ויכוח על כל הרכוש והחסכונות לגרושתו וגם העביר סכומים נכבדים לבן , אז אין לו חסכונות או עודפים.
הוא סובל ומתלבט ומרגיש שלא משנה איך הוא יתנהג - טוב לא יצא מזה. תמיד יקבל או אדישות או טענות ולעולם לא מילה טובה ולי אין מה לייעץ לו, זה מורכב ואני לא יודעת מה נהוג במקרה כזה. אשמח לרעיונות.התלבטות בשביל אבא גרוש מנוכר
03 מאי 2021, 12:18
Re: התלבטות אנונימית
03 מאי 2021, 13:45
Re: אין מנוס מלפתוח את הנושא בכנות אליהו
03 מאי 2021, 15:51
Re: לאליהו לאליהו
03 מאי 2021, 16:09
Re: בתוך המשפחה לא נכון לבנות את הקשר עם משחקי כוח אליהו
03 מאי 2021, 18:19

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים