התלבטות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: התלבטות

הודעהעל ידי אנונימית » 03 מאי 2021, 13:45

ייתכן והבן עושה את זה כי יש לו את האפשרות ואם האבא יציב לו עובדה אז לבן תהיה דילמה אם לקבל את זה או לוותר על האבא.
אם יש בנייהם קשר סביר אז הבן לא יוותר על הקשר עם האבא.
כמובן שלהציב עובדה יכול להעשות בצורה רכה ולא כוחנית תוך הסבר לילד שהזוגיות עושה לו טוב ושאין לו כוונה לחיות ערירי. להגיד לבן שאם הוא אוהב את אביו אז הוא צריך לפרגן לו על זוגיות שעושה לו כל כך טוב.
יחד עם זאת לתת לילד להבין שזה לא נתון למשא ומתן.
אולי עד כדי להבהיר לו: "זאת הבת זוג שלי ואני מביא אותה איתי גם אם זה לא נראה לך... אם זה לא מתאים שאביא אותה אז אני אאלץ לא להגיע..."
או לומר לו - אתה מתחתן ומנהל זוגיות ומאותן סיבות שאתה מתחתן גם אני נמצא בזוגיות וכמו שאתה הולך לארועים מסוג זה עם אשתך אז גם אני עם זוגתי"
בשלב הזה הילד יבין שלא הוא זה שמנהל את החיים של האבא ויאלץ לקחת החלטה באופן בוגר
עוד אופציה - לנסות להבין את ההתנגדות של הבן לבת הזוג של האבא ואותי לטפל בסיבה שיוצרת את ההתנגדות הזו. 

התלבטות בשביל אבא גרוש מנוכר
03 מאי 2021, 12:18
Re: התלבטות אנונימית
03 מאי 2021, 13:45
Re: אין מנוס מלפתוח את הנושא בכנות אליהו
03 מאי 2021, 15:51
Re: לאליהו לאליהו
03 מאי 2021, 16:09
Re: בתוך המשפחה לא נכון לבנות את הקשר עם משחקי כוח אליהו
03 מאי 2021, 18:19

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר