בצומת דרכים

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

בצומת דרכים

הודעהעל ידי מיכל » 04 מאי 2021, 22:10

היי,
אני כבר תקופה ארוכה בהתלבטות מה לעשות עם חיי הנישואין שלי.
אני ובעלי נשואים 3 שנים יחד 7 שנים.
יש לנו ילדה קטנה ואהובה בת שנה ושלוש.
אני אוהבת את בעלי, באמת, אבל אני כל הזמן מתאכזבת ממנו.
יש לו עניין שמאוד מפריע לי, הוא לא מתנהג בצורה מנומסת מול המשפחה שלי, הוא לא חלילה מדבר אליהם מגעיל או משהו כזה אבל הוא יכול להיכנס עם פרצוף חמוץ בקושי לדבר וסוג של להרוס לכולם את האווירה. וזה מרתיח אותי ברמות שבא לי להעיף אותו קיבינימט!
דיברנו על הדברים והוא באמת שינה את ההתנהגות ושיפר אותה באופן משמעותי. אבל כשזה סוף סוף נקלט במוח שלו אני כבר הייתי בלי אוויר אליו.
בנוסף הוא לא בנאדם חם לא מראה אהבה , הוא נכנס הביתה והוא בחיים לא יבוא ויתן נשיקה חיבוק אחרי יום שלם שלא ראינו אחד השניה.
הוא פשוט לא טורח להשקיע בזוגיות שלנו בשום צורה.
יאמר לזכותו שהוא עובד מאוד מאוד קשה (הוא שותף בבית קפה והוא בנוסף עובד שם בתור טבח/מנהל מטבח ועוד אין שנה לעסק) אבל פאק נמאס לי כבר להרגיש לבד בעולם הזה!
וגם בקושי יש חיי מין ! רק אני יוזמת ואין הרבה יוזמה מהצד שלו למרות שאני רואה עליו שהוא בעניין הוא כאילו מאוד עצור מולי, סוג של נסגרנו אחד מול השני בעניין חיי המין.
אני יכולה לבכות מולו את החיים שלי והוא לא יבוא ויחבק וירגיע.
חשוב לציין שאני לא עובדת כבר יותר משנה, עם ילדה קטנה מהממת אך דורשת המון המון תשומת לב ואני בעצמי במצב בחיים שאני מרגישה כשלון בהכל.
בקיצור ושורה תחתונה, כל פעם שאני רבה איתו אני באמת באמת מדברת עם עצמי ואומרת דיי אני רוצה להתגרש! אין לי כבר כוחות אליו ! אבל אני תמיד עוצרת את עצמי ואומרת שיכול להיות שזה תקופה לא טובה שתעבור וכשאתחיל לעבוד ואתאפס על עצמי אז אולי גם אני אהיה באופן טבעי פחות נסערת מכל דבר.
אני פשוט חיה בסערת רגשות שלא נגמרת.
עצות?

בצומת דרכים מיכל
04 מאי 2021, 22:10
Re: למיכל הקטנה
04 מאי 2021, 22:46
Re: להקטנה מיכל
04 מאי 2021, 23:16
Re: רעות
08 מאי 2021, 00:33
Re: רעות מיכל
09 מאי 2021, 22:08