תסכול מיני בזוגיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

תסכול מיני בזוגיות

הודעהעל ידי דודי » 06 מאי 2021, 20:37

הי אני ובת זוגי ביחד כבר כ4 שנים . ואני מרגיש מתוסכל מינית בעקבות הפער בחשק המיני שלנו . כבר לא קיימנו יחסי מין מעל לשנה . הפסקתי ליזום בשלב מסויים כי אני לא רוצה שנשכב כשהיא לא מעוניינת וכמון שזה לא כיף לקבל סירוב . נקודה חשובה : אני מתמודד עם ptsd וקשה לי לדחוף את עצמי ולפתח את עצמי מבחינת הקריירה וכרגע אני נמצא בטיפול אינטנסיבי יותר וממש לא פנוי רגשית להתעסק בעבודה קריירה ולימודים . ולטענת התכונה של בן זוג שבעשייה ודחיפה עצמית ופיתוח עצמי זה משהו שמאוד עושה לה את זה והחוסר של זה מאוד משפיע על החשק המיני שלה והמשיכה שלה אלי .. מה אני אמור לעשות ? כמובן אני לא רוצה לבגוד בה אני אוהב אותה והיא אותי .. היא חשובה לי מאוד וההיתי רוצה לשפר את זה ולגשר על הפער בחשק המיני אשמח לשמוע את דעתכן ודעתכם בעיניין הזה

תסכול מיני בזוגיות דודי
06 מאי 2021, 20:37
Re: דודי מיכל
07 מאי 2021, 06:56

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]