הרהורים וחרדה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: חברות

הודעהעל ידי אייבי » 19 מאי 2021, 16:00

כן, אתן חברות, רוצות בטובתי, אבל אולי לקחתי את זה צעד אחד רחוק מדי.. ומיד אפרט
אתחיל עם נדהמת:
היום קראתי בפעם השלישית. הפעם כמו שצריך.
שאלת איך זה אצלנו. אז אתייחס למספר נקודות
1. אחרי שהלך לחודשיים וחצי וחזר - אני ביקשתי לא להיפגש. זה החזיק עד לשבוע שעבר. לא נפגשנו ארבעה וחצי חודשים. הרבה מאוד מלל. וכן, הרגשתי כמוך. חלקית. הנושאים שונים - הוא לא מדבר על אשתו או על הקשר ביניהם. איכשהוא תמיד זה מחוץ לדיבור
הוא מדבר בלי סוף על הפגישות שלו, קשיים בעסקאות, שבחים שאומרים לו - החל מ"חתיך", איך דואג לילדים, איך הם קשורים אליו, איך עובד על הגינה. וכלה באיש עסקים מוכשר שכיף לעשות איתו עסקים.
מי מחמיא?
הבן שלו, הבת שלו, אמא שלו( כמה הילדים קשורים אליך, כמה נפלה אחותך בבחירה שלה)
כמה הוא שוקל ואיזה שמן( ממש רזה ושמור עם גוף מעוצב), איזה ספורט עשה איזה מקום הגיע, תמונות שלו עושה כושר, תמונות מתלבש, תמונה שעובד מצלם אותו. מה אכל.על מי נפגש, כמה כסף הרוויח, בעיות עם הבן שלו, הצלחות ותמונות של הילדים האחרים. מי הכניס גול ומי המורה התלהבה ממנו. ממש כמו בין בני זוג. מתעד לי את החיים מהצד.( למעט מה שקורה עם אשתו)כן.
הרבה פעמים שאלתי את עצמי למה אני פה??? כמה בלבולי מח.
על הנושא החם לא מדברים. תחושות לאשתו, מחוייבות לבית וכו. כי כשכבר זה עולה, זה הופך לויכוח והוא ישר שולף שברור שאין תהליך. ונמאס לי להיות במקום הזה שמישהו בכלל מרשה לעצמו לזרוק לי: יש תהליך, אין תהליך, נעצר התהליך
די, גם אני לא רוצה! מה זה המשחק האכזרי הזה?
2. יום הולדת - בשנה הראשונה שכח את התאריך.
אבל בכל שנה הוא מפנה יום, מביא פרחים, מסעדה יוקרתית או מה שאני בוחרת, מסתובבים ביחד ואני קונה מה שבא לי. שונה ממה שאת מתארת.
3. בכל פעם שנפרד ממני( אני כל כך כרוכה אחריו, שגם כשרציתי, לא הייתי מסוגלת. )לקחתי אויר. בכיתי, אוי כמה בכיתי. אבל מעולם לא יזמתי חידוש קשר.
4. מחוייבות וקשר זוגי - הוא אומר לך שהקשר ביניהם מת ואת אומרת שהוא תלותי וחלש שם מולה. את מאמינה לו. במקרה שלי ביג אמר בשבוע שעבר שהקשר ביניהם קורקטי וקר. במהלך השבוע בכלל לא מדברים מעבר לענייני ילדים וסידורים. ובסופשבוע יש לו 3 שעות משפחתיות בארוחת ערב שישי. אין נשיקות, אבל מידי פעם יש חיבוק
ומכאן אני אגלוש למה שאני רוצה לשאול אתכן, לפני שאני משתגעת. אחרי דפיקות לב, בכי וכדור ארגעה מאתמול.
אחרי שהתכתבנו כאן, אני ואתן בחג, וחשבתי שוב על הסתרה, דו פרצופיות. אחרי שביום שני שוב טוען שחיפש וחיפש. אבל כשכבר עניתי בערב והודעתי שאני הולכת לדקה חזרתי כעבור דקה וראיתי שכתב - נתכתב אחר כך ואם לא שיהיה לילה טוב. כמובן, שוב הלך להיות איתה.חזר אחרי 40 דק, אבל זהו. כבר לא עניין אותי
.ביום שלישי, אתמול, דיברנו שיחת וידאו שאל אותי למה הייתי לקונית בהתכתבות איתו במהלך סופשבוע וחג.
אמרתי לו שלמען האמת קיים פער עצום בין מה שהוא מתאר לי שיש ביניהם, לבין מה שקורה בפועל.
שאני, אם בעלי לא היה שוכב איתי 9 חודשים, 9!!!! חודשים!!!! וכל השבוע אנחנו קורקטיים, היה בינינו פיל עצום. לא רואה איך הייתי חושבת לבוא למיטה לידו, ולקשקש מ 9 ועד... לא יודעת כי ב11 בלילה הוא עדיין לא היה פנוי.ושוב ביום שני. זה היה תקוע לי בגרון.
אז משהו אצלם בהווייה לא מסתדר לי ואני אשמח לשמוע מה המציאות.
התגובה שקיבלתי..... אחחחח.
לא יודעת אם שמעתן פיצוץ וחשבתן שזה טיל, אבל זה היה ביג ואייבי.
בהתחלה - הוא: שתיקה, פנים קפוצות, נשימות. אחרי אולי דקה הוא לא מעוניין לדבר ורוצה לסיים שיחה ולא לדבר יותר היום.אני שוב לא מאמינה לו ובו, חושבת שהוא שקרן
זה ישר מכניס אותי למתח ודפיקות לב והתחלתי לחשוב שזה כמו דפוס של הכאה, התעללות.
שאלות לא במקום? בום
התנהגות לא במקום? בום.
אמרתי לו את זה, ענה שגם לי יש דפוס מתעלל. נהדר.
כשכבר נשברתי ובכיתי, אמר לי שאכן, הם לא שוכבים. הוא לא נמשך אליה ועם ניסיונות הוא פשוט לא מצליח. ומתחמק כל הזמן
אמר שיש לו חיבה אליה, זה הרג אותי.
שאלתי - במה מתבטאת החיבה
ענה - אם שמים שיר בבית ושרים ביחד( זה באמת כיף), פעילויות משפחתיות, אם הולכת לישון ישמור שאף אחד לא יפריע., אם מבקשת משהו הוא יתגמש( אם מישהי עוקבת מהתחלה- מולי הוא נוקשה). הוא לעולם לא יזום ויקרא לה לשבת ביחד, הוא לא יזום סקס. אבל הוא משתף פעולה, הוא פעיל מאוד עם הילדים ובמטלות הבית.
הוא רואה את עצמו חי איתה עד שהילדים יגדלו
( מצד שני מבקש ממני ללכת ביחד יד ביד כדי שיראה אם יכול לשחרר שם)
הוא אומר חד משמעית שלא אוהב אותה ולא נמשך אליה.
ולשאלתך עדי.... הוא לא שכב איתה וגם.... איתי לא. 5 חודשים.
לא יודעת..... אני מנסה לחשוב עם המון כיווני מחשבה
הרי לא יצא מזה כלום. בדיוק מהגברים שמנפנפים מול העיניים ויפילו עלייך הכל: יש תהליך, אין תהליך, אשתי מיצמצה, הבן שלי התעטש ואני לא יכול לעזוב. אז בשביל מה?
בדיוק מאלו שבעוד שנה ימצאו מאהבת חדשה, כי אם באמת היה אכפת להם מהאישה היו לוקחים ויאגרה או רואים סרט כחול לפני.
אני שומעת אותו מדבר לפעמים לאנשים לידו בעבודה, דיבור מצואיסטי שדוחה אותי( בשירותים, "איזה גודל, הזה שלך נוגע בי" כשאני בטלפון, "אם היית עם קוקיות וחצאית עכשו הייתי מתחיל איתך" - לגבר שעובד שם, סוג של מחמאה להגיד אתה נראה טוב )
ואני שואלת את עצמי, בדיוק כמו נדהמת, אז.... זה הבחור שאת רוצה?
שהמשקל כ"כ חשוב לו, והסרת שיער אבל אם משהו אצלך באינטונציה לא ישמע לו הוא יגיש לך מסמך ב 3 עותקים?
שאם תהיה בעיה בינינו הוא יתחמק כל הזמן? מתיש.
ומצד שני..... כ"כ כיף לבלות איתו, להיות איתו. להקשיב לו. הזקיפות והביטחון, הרוך והמרחב שהוא נותן לי, הזריזות שהוא קולט ועושה דברים. אחחחח
והנה ציטוט נבחר מאתמול:
נכון. לא יצאו לי מילים חמות. הן לא יוצאות כמו פעם. אולי זה כי יש פחות רגש, אולי כי יש יותר פחד ויש יותר צלקות ואולי כי אין דלק כשלא מתראים. אולי הכל ביחד.
עובדתית אני ביקשתי להפסיק את הקשר בכל המקרים. את צודקת. אבל זה תמיד היה אחרי שנעלבתי ממך. שנפגעתי. האם אנשים בוגרים צריכים לדבר וללבן ולא ללכת? ברור! אבל אם הפגיעה שלך תמיד על חשבון האמינות שלי?
להיות בלעדייך 4 ימים בלי לדבר היה לי קשה. לא היית כשהייתי. היית לקונית ולא נחמדה לעתים. לא ידעתי איפה הרגש שלך נמצא וכולי. כשכבר כתבת לי ב 10 בלילה אתמול והייתי שם זה לא כי היה שדר. פשוט חיפשתי אותך כל הזמן. אבל כשכתבת כבר לא יכולתי להרחיב. 3/4 שעה אחר כך יכולתי ואת בחרת שלא.
שמעתי ממך שהייתי שם בגלל האגו שלי אחרי כל הזמן הזה שחיכיתי לך.
שמעתי ממך שאני משקר לך למרות שמעולם לא שיקרתי.
שמעתי ממך שאת מתקרבת לבעלך ושאתם עושים סקס למרות שאני בודד ומתמרן את החיים שלי ככה שאחזיק מעמד.
אז כן. גם הפעם אני חושב על מה הטעם ולמה לא להיפרד. לא יודע אם מגיע לי יותר או לא אבל אני כנראה נובט בסביבה שנותנים בי אמון.
אני לא יודע אם באמת היית קמה והולכת. אבל אמרת שכן וחזקה עליך שהיית. לא אהבתי אותך פחות ולא הקרבתי פחות ממך גם אם תמשיכי לחשוב ככה. אבל כן לא שיחקתי בפוקר של לקום וללכת כי אני מספיק כנה בשביל להגיד שאין לי אומץ לשחק שכן או באמת לקום וללכת.
אני נובט כשנותנים לי זמן להתמודד. בצורה שהקשר שלנו נבנה והלחץ המסיבי על זה אני פשוט לא מצליח. אני מבין שאת רוצה תשובות לאלתר ואת הלחץ שלך כי החיים שלך נהרסים אבל אני פשוט לא יכול לעבוא את התהליך שאני צריך לעבור.
אז אולי אני הבנתי שאת תמשיכי לפגוע בי (לא שמת לב שעזבתי בבכי? ושלא נעלמתי אלא לקח לי זמן להתאושש ולקוות שתתני לי את הזמן ושתראי שאני כן אוהב) ותמשיכי לחשוב שאני שקרן ותמשיכי לא לתת לי את הזמן לנבוט לא משנה מה.
אני לא רוצה לקום וללכת. לא רוצה להיעלם לחברה הכי טובה שיש לי. אבל אני גם לא מצליח להתמודד עם הקושי הזה.

מחכה לדעתכן.
אייבי

הרהורים וחרדה אייבי
16 מאי 2021, 12:58
Re: למפוכחת, לאייבי, לכולן, שאלות על הבטחות עדי שם בדוי
16 מאי 2021, 13:48
Re: לאייבי עדי שם בדוי
16 מאי 2021, 14:23
Re: עדי יקרה מפוכחת בעיקר
16 מאי 2021, 15:45
אייבי יקרה מפוכחת בעיקר
16 מאי 2021, 16:08