עמוד 1 מתוך 1

ספק לגבי רצינות בן זוגי

הודעהפורסם: 27 מאי 2021, 12:47
על ידי נירית
אנחנו 3.5 שני יחד. פרק ב׳ של שנינו. גרים בבתים נפרדים. זוגיות עמוקה ואינטימית. היינו בטיפול זוגי לפני כשנה על רקע זה שילדיו סירבו להיפגש איתי. מאז נפגשנו עם ילדיו מס׳ פעמים, ואפילו פעם אחת פגישה עם הילדים של שנינו. הבוקר גיליתי באקראי שבן זוגי פיתח תמונות מהעת האחרונה. התמונות כללו אותו ואת ילדיו. באף תמונה לא מצאתי את עצמי. מי שיביט בתמונות מהצד לא יבין שיש בינינו זוגיות. מאוד נפגעתי מזה. פתאום הטלתי ספק לגבי הרצינות של בן זוגי. הוא מחביא אותי? מה הסיפור שלו?
מה דעתך?

Re: לנירית

הודעהפורסם: 27 מאי 2021, 13:28
על ידי תמר
אני לפעמים לא מבינה את השאלות שנשאלות כאן.
את מנהלת קשר עם גבר במשך שלוש וחצי שנים. חתיכת פרק זמן. ואז את מספרת לנו דבר אחד, פעולה אחת שנעשתה על ידי בן זוגך, (שלדעתי היא חסרת חשיבות לחלוטין , אבל דעתך שונה וזה לגמרי מובן ולגיטימי) ומצפה שהקוראים כאן (או מנהלת הפורום) , שאין להם מושג מי את, מי הוא בן זוגך, ושום מושג לגבי הקשר ביניכם, יחוו דעתם על רצינות הקשר שבינך לבינו.
כתבת שיש ביניכם זוגיות עמוקה ואינטימית. למה פעולה אחת שולית ערערה את התחושות שלך עד כדי כך? או שאולי ישנם דברים נוספים שלא סיפרת לנו? (אך כיוון שלא סיפרת, עדיין עניין התמונות הוא כל מה שאנחנו יודעים) . ואם זה כ"כ מציק לך, למה שלא תעלי את זה ותבררי את זה מולו? בהומור, ברצינות, העיקר שתוציאי את זה .
מניחה שהתשובה תחזיר לך את השקט.
שבת שלום.

Re: לנירית

הודעהפורסם: 28 מאי 2021, 22:34
על ידי מיכל
קצת העלה בי צחוק מה שכתבת. נשמע סיבה מטופשת להטיל ספקות בקשר, למה לא פשוט לדבר איתו? אם יש לכם תקשורת בריאה לא צריכה להיות בעיה בכלל. בהצלחה.

Re: למה את שואלת אותנו ולא אותו

הודעהפורסם: 30 מאי 2021, 12:26
על ידי אליהו
זו השאלה המרכזית
הדבר הבסיסי בזוגיות תקינה היא האפשרות להיפתח ולדבר. מה יקרה אם תשאלי אותו ואם תספרי לו על הרגישויות הקשורות להתנהלות הזו מה תהיה התגובה?
בהתרשמות ראשונית נראה להגיד שהשאלה הלא פתורה היא מול הילדים של הבן זוג ולמרות שהם מודעים לקיומך הוא כנראה מנסה להמעיט בסנכרון בין 2 המעגלים. אם ההנחה נכונה זה לא אומר שהוא לא מתייחס ברצינות אבל שכן קיימים גורמים כבדי משקל לא פחות בחייו