אימייל

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: יאללה בואי

הודעהעל ידי אייבי » 01 יוני 2021, 23:08

הזוי ואני מתביישת לכתוב.... אבל כבר עשיתי את זה.
ברור שהעלה פוסט על ילדיו המחוננים והיפים וכמה אושר הם מסבים לו. ובתגובות כולם עונים אם יפים כמו אמא או כמו אבא ואני יכולה להמשיך... את בטח כבר מדמיינת
ולראות שלא נמצא בוואטסאפ כבר משעה מוקדמת, להבדיל מימים קודמים, ולראות שגם היא לא ולעשות 1+1 ולהבין שמה שאמר בחג שבועות על רצוצים ואין סקס ואין מתח ויש חיבה ויש שיח
ובסוף כששאלתי גם האשים אותי בהאשמות שווא תוך כדי כעס ו"לא בא לי לענות ולדבר איתך "
המח מסוגל להתפוצץ והלב למות מצער. וה 1+1 ההכרחי שהוא הלך הלאה כרגע וזה במקרה הטוב.
כי במקרה הפחות טוב, הוא הלך הלאה עוד תוך כדי שאריות הקשר בחמישה חודשים האחרונים תוך כדי העמדת פני הקוזק הנגזל.
רק בכוכבית - במהלך הקשר, שלנו יכולתי לספור על כף יד אחת את כמות הפעמים שבילו ערבים ביחד באמצע שבוע. אם בכלל.
איך מוחקים את מס הטלפון שלו?שלה? לא מסתכלים בפייס על משפחת סופר-על? שונאים אותו? מגחכים ומרחמים על אשתו? שמחים על חלקת האלוהים שלי?
מוחקים את ההתכתבויות באפליקציה הסודית?.
ואיך את יודעת להגיד שהוא נרקיסיסט? אני כבר לא יודעת כלום.
למישהו פה יש את האקדח של man in black?
חייבת מחיקת זיכרון במיידי.

אימייל אייבי
27 מאי 2021, 19:11
Re:אל תעלמו מכאן רק עוד קצת
31 מאי 2021, 18:19
Re: דיאטה ממחר - אין עוד קצת אייבי
31 מאי 2021, 23:50
Re: אייבי יקרה רביטל
01 יוני 2021, 07:07
Re: איביי ישר כח תכלת
01 יוני 2021, 09:47