יום מורכב

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: אליהו היקר

הודעהעל ידי תכלת » 07 יוני 2021, 21:52

תודה על התגובה
נשארתי להקשיב לא אומר שחזרנו לקשר. אלא אומר שהקשבתי למילים שלו. לטענות שלו. לרצונות שלו. עניתי. לא חסמתי/התעלמתי.
לשמחתי לא יצא שנפגשנו שוב ועם להיות כנה יש גם אכזבה קטנה. - וזה, זה הרגש שמאכזב אותי. שאני עדיין מתאכזבת איפשהו שלא נפגשנו, שהוא לא צועק בקול רם. תכללללתתת אל תלכי!
אבל, אני גם מודה לאל שהוא לא צועק. כי הלחישות שלו מספיקות לבלבל אותי. ואם היה צועק אולי הייתי ״נשברת״. אולי כל התובנות היפות היו קורסות אליהן.
אני משתדלת להיות טובה יותר לעצמי, לבעלי.
יחד עם זאת קשה לקחת את התחושה הזו של הריגוש, של ההתלהבות נערית. כן רוצה/לא רוצה. להשתעשע ברעיון. לשחק עם הדימיון. רק שפה נחצו גבולות הדימיון וזה הפך למציאות.
והרגשות היו ככ אינטנסיביים. מפחדת שכשהאווירה תרגע מעט, שהשגרה שככ רציתי תשוב לשעמם אותי, אחפש שוב את הניצוצות. 
מרגישה כמו מכור בגמילה. שחושב שהוא בשליטה ושהוא יכול להפסיק מתי שהוא רוצה, שאולי רק עוד טעימה. ממחר אתחיל בדיאטה וכו. אבל הבנתי שזהו. אין עוד טעימה אין. זה מדרון חלקלק.
היה כיף להיות פזיזה, חסרת גבולות. מצטערת אם זה פוגע במי שקורה את זה. היה כיף להיות אנוכית. היה כיף שהיה לי עולם ״תוכן״ שלי. סודי. 
לצד כל החרא. וזה היה ״הרווח״ לכל הסבל, הכמיהה, היסורים, יסורי המצפון, השקר. השנאה העצמית. 

יום מורכב תכלת
31 מאי 2021, 22:43
Re: תכלת מקסימה רביטל
31 מאי 2021, 22:58
Re: תכלת יקרה מאוד אייבי
31 מאי 2021, 23:34
Re: תכלת... למה להיות אנושי זה כישלון??? אליהו
02 יוני 2021, 10:50
Re: אליהו היקר תכלת
03 יוני 2021, 08:39
אין לי הרבה מה להגיד מורצ'וק
03 יוני 2021, 12:37