משבר אמון

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

משבר אמון

הודעהעל ידי אבודה » 02 יוני 2021, 03:15

אני בת 30 נשואה 10 שנים
יש לנו שלושה ילדים
בן זוגי לא נמצא בבית הרבה בעקבות העבודה שלו.
לאורך כל שנות הזוגיות שלנו בן זוגי לא היה שותף מלא בחיי המשפחה, לא בגידול הילדים ולא נקט עמדה בשום החלטה בבית וכאילו תמיד היה צריך למשוך אותו ב"כח" לתא המשפחתי.
בכל התקופות שאחרי הלידה חוויתי כתף קרה, כשהיתי במצוקה והעליתי בפניו שקשה לי, לא קיבלתי תמיכה כי היה בעבודה והיה אומר "מה את רוצה שאעשה?"
בנוסף, גיליתי כמה פעמים במהלך שנות הזוגיות שלנו שהיה מפתח קשר עם בחורות מהעבודה כאילו הם בקשר זוגי. דיברתי איתו על זה והבטיח שלא יקרה שוב ושלא יודע למה זה קרה. לאחרונה היחסים שלנו התדרדרו, אני מרגישה שעם כל המשקעים שצברתי לא נשארה לי אהבה ומשיכה לגבר שלצידי. הוא לא משתף ולא מדבר ואף פעם לא אומר מה מפריע לו גם כשאני מנסה לשכנע אותו לדבר.
בשנה האחרונה אין בינינו אינטימיות בכלל, הצעתי לו לפנות ליעוץ זוגי והוא הסכים ואפילו קידם את זה אבל מנגד גיליתי שלאחרונה שוב בילה עם בחורות, מה שפגע מאוד באמון שלי והוריד לי את הרצון ללכת לטיפול. אני מרגישה פשוט נבגדת ומנוצלת שבזמן שאני מגדלת את הילדים דואגת לבית ועובדת הוא מנהל חיים משל עצמו.
בא לי לפרק את הנישואים האלה ולסיים את הקשר החד צדדי הזה, אבל מצד שני כל כך כואב לי על הילדים שיצטרכו לעבור טלטלה. לפעמים אני אומרת לעצמי להחזיק מעמד עד שהילדים יגדלו רק כדי לא לפגוע בהם ומצד שני אני לא מסוגלת עוד.
אגב, הוא לטענתו נמצא כל כולו בזוגיות הזאת והוא מאוד אוהב אותי ולא מבין איפה הבעיה.

פרקתי...
אשמח לכל עצה וניסיון דומה או שונה
אני במערבולת רגשית ואני לא מצליחה לצאת ממנה עם החלטהמשבר אמון אבודה
02 יוני 2021, 03:15
עצוב מאוד לילית
02 יוני 2021, 10:00
Re: זו דילמה אמתית אליהו
02 יוני 2021, 10:23

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]