כבר לא יודעת מה לעשות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

כבר לא יודעת מה לעשות

הודעהעל ידי אלונה » 03 יוני 2021, 09:50

בת 41. התחתנתי לפני 6 שנים עם תושב חול ועברתי לגור איתו. באתי לכאן עם ילדה מנישואין ראשונים (לא מזמן עברה לגור בעיר אחרת עם חבר שלה  ;). לבעלי יש ילדים גדולים מנישואין קודמים ואני והבת לא מסתדרות ( למרות שהם לא גרים בבית )וזה גם מעיב. כשהכרנו נסחפתי, גרם לי להרגיש היחידה בעולם או שאולי סתם דמיינתי כי זה היה חדש וכיף. בכל מקרה קיוויתי שבחול יהיה יותר טוב מבחינת הכל. גם עבודה לא מצאתי בארץ והייתי מתוסכלת, גם חברים לא היו. 
הגעתי לפה והיה בסדר בהתחלה אני באמת כבר לא זוכרת על מה קשקשנו וכו. התחיל חורף והיה לי מאוד קשה פה מינוסים 37 ולא היה לי רשיון בזמנו. הייתי הולכת ברגל או רוכבת על אופניים ונופלת על הקרח. גם בעלי היה בדכאון אותו הזמן והיה לי משבר. חזרתי לארץ ( זה היה אחרי שנה וחצי בחול בערך ) נשארתי בארץ
4 חודשים וחזרתי לפה. התגעגעתי אליו. 
בעלי אדם קשה ועקשן. וגם אני. בקיצור אנחנו לא מדברים בכלל כבר תקופה ארוכה. אני האמת לא בן אדם דברן וגם אין לי על מה לדבר. אני כל היום בבית לא עובדת. משתגעת. לא מוצאת עבודה וגם פה לא מוצאת אנשים לדבר איתם או לשבת לקפה. הוא עובד חוזר הבייתה עייף רוצה רק שקט. הוא לא סוציאלי ואין לו חברים שאני יכולה להכיר. אם אנחנו מדברים זה איך היה בעבודה. עונה לי רגיל. וזהו. 3,4 משפטים ביום. אני לא יודעת לפתח שיחה ואיך. אין לי על מה לדבר. ואם אני לא מדברת אז הוא לא מדבר. ככה הוא. אם לא מתחילים לדבר איתו הוא לא מדבר.  בעיקרון הוא חוזר מהעבודה. אוכל. נח. יוצא לרכיבה על אופניים, הליכה, קורא ספר ואני נשארת מול הספה. גם אם אני יושבת איתו ורואה סרט בטלויזיה לא מדברים ביננו. פשוט צופים. הוא אוהב ספורט ואני לא. למרות שאני יודעת שזה טוב לי. גם כשאני לפעמים יוצאת איתו להליכה אז לא מדברים. פשוט הולכים ושותקים. מרוב תסכול עליתי המון במשקל וזה גם מפריע לו. הוא מעיר מדי פעם. סקס מדי פעם.  אני מנסה להוריד במשקל ונשברת. מרגישה לבד. לא יודעת מה לעשות ולא יודעת איך לשפר. לעזוב אותו בבקשה אל תציעו לי, אני ממש לא רוצה זה לא הכיוון. אני פשוט לא יודעת מה לעשות איך לגרום לזוגיות לזוז, לא טובה בזה. נמאס לי להרגיש שהכל תקוע במקום ולא זורם. אני פשוט יושבת מולו ושותקת. אין לי על מה לפתוח שיחה אין לי איך למשוך שיחה. כלום. איך אני יכולה לפתח שיחות , לעניין , לקדם את הזוגיות שלי ? איך להיות שוב מושכת ומרתקת?  תעזרו לי בבקשה עם עצות. הוא לא מעוניין ללכת לייעוץ זוגי. היה פעם עם אשתו לשעבר ( שבגדה בו ) ולא מוכן שוב. 
ולי אין כסף ללכת לכל מני הרצאות או ייעוצים. מה לעשות בבקשה תעזרו ? 

כבר לא יודעת מה לעשות אלונה
03 יוני 2021, 09:50
Re: לאלונה תמר
03 יוני 2021, 10:22
Re: תתמקדי בעצמך מיכל
03 יוני 2021, 21:06

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]