כבר לא יודעת מה לעשות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: לאלונה

הודעהעל ידי תמר » 03 יוני 2021, 10:22

שלום אלונה.
קראתי את דבריך. ומודה שזה קצת מוזר לי מה שאת מספרת, שאין לכם על מה לדבר. אני יכולה למצוא עם כל אדם ברחוב נושא לשיחה. ותמיד יהיה לי על מה לדבר עם כל אחד. אם השתיקה הזו ביניכם נובעת מכעסים, או עניינים לא פתורים ביניכם, זה דבר אחד. אבל אם לא, זה לא ממש מובן ולדעתי מעיד על כך שאולי מיהרת להתחתן עם אדם שאין לך תקשורת איתו ואין לכם מן המשותף. אני ובעלי , למרות שאנחנו עוברים כרגע איזשהו משבר, אנחנו לא סותמים (סליחה) את הפה כשאנחנו אחד עם השני.
אבל- חשוב יותר בעיני, כרגע, הוא שתמצאי לך עניין בחיים. אחרת את עלולה למצוא עצמך בדכאון (כי מדכא לחיות ככה). צאי לעבוד. לא משנה במה. העיקר שתעסיקי את עצמך קצת ותפגשי אנשים (ועל הדרך גם תרוויחי מעט). עשי ספורט. גם אם את לא אוהבת. זה חשוב למצב הרוח וגם לבריאות וחשוב שתורידי במשקל , לא בשבילו אלא בשביל ההרגשה שלך ובריאותך. אם את צועדת , את תמיד יכולה להאזין למוסיקה או לפודקאסטים וכך תרוויחי גם ספורט וגם עניין. ומצאי לך תחביבים ועיסוקים שיכניסו לך קצת עניין בחיים. אם תעשי זאת, ההרגשה שלך תשתפר ואולי זה יוביל גם לשיפור בקשר ביניכם. אני חושבת שקשה להנות מקשר כשלא טוב לך עם עצמך.

כבר לא יודעת מה לעשות אלונה
03 יוני 2021, 09:50
Re: לאלונה תמר
03 יוני 2021, 10:22
Re: תתמקדי בעצמך מיכל
03 יוני 2021, 21:06

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים