כבר לא יודעת מה לעשות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: תתמקדי בעצמך

הודעהעל ידי מיכל » 03 יוני 2021, 21:06

נשמע שאת קודם כל צריכה לעזור לעצמך, תנסי להתחיל לעבוד במשהו, תמצאי לך תחביבים, תכירי אנשים, תנסי לצאת מהלופ הזה של הכלום שאת נמצאת בו. זה יעשיר לך את החיים ובאופן אוטומטי יוציא אותך מהניוון ויעניק לך יותר בטחון וכמובן יוסיף לנושאי השיחה שלכם כי יהיה לך על מה לדבר.
וחוץ מזה דברי איתו על מה שאת מרגישה, תשתפי אותו שלא טוב לך במצב הזה ותראי איך הוא יגיב למה שאתה אומרת, זה חשוב שבן הזוג ידע בדיוק מה אנחנו מרגישות, כי רק ככה דברים מתחילים להשתנות, במידה והקשר חשוב לו כמובן.
אני יכולה להגיד לך על עצמי שהייתה לנו תקופה שקצת דומה למה שאת מתארת, תקופה קשה מאוד מבחינתי, זה התחיל אחרי שילדתי את הבת שלנו והוא נכנס שותף בבית קפה וכמעט לא היה בבית.
ואני פשוט חפרתי לו ולא ויתרתי עד שדברים התחילו להשתנות. היום אנחנו במקום הרבה יותר טוב.
אל תותרי על זוגיות טובה, תקשורת זה דבר חשוב!!!!!!!! בלי זה אני באופן אישי לא מבינה איך אפשר להמשיך..

בהצלחה

כבר לא יודעת מה לעשות אלונה
03 יוני 2021, 09:50
Re: לאלונה תמר
03 יוני 2021, 10:22
Re: תתמקדי בעצמך מיכל
03 יוני 2021, 21:06

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot]