השנה בה הבנתי שאני חווה אלימות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

השנה בה הבנתי שאני חווה אלימות

הודעהעל ידי רעיה » 04 יוני 2021, 06:40

זאת הייתה שנה מיוחדת עבורי. לא פשוטה. מטלטלת. השנה בה הבנתי ששנים על גבי שנים אני חווה אלימות מצד בן הזוג. השנה בה הפסקתי לנסות לתקן. אין לי שום רצון לקבל חזרה את אהבתו. מבינה שזו אהבה רעילה לי ולו.
מהרגע הראשון בו הכרנו היה ברור שהוא לא בעניין לאהוב אותי, הוא רק חתר למגע ושום "לא" ממני לא נשמע. הוא רוצה לקבל הוא יקבל. בסוג של חן ותמיד בחיוך. ואני הלא מנוסה חשבתי שזו אהבה. כשרזיתי הייתי מושכת כששמנתי קיבלתי הערות ממנו שמפריע לו. היום אני מביטה בתמונות מהתקופה ההיא ומבינה כמה מעוות הערות אלו היו. אני ניסיתי באמת להיות האישה שהוא רצה והשנה ירד האסימון שמעולם לא ידע לאהוב את מי שאני. בתוך הגופניות שכל כך חשובה לו.
היו גם מריבות וכן כל זוג רב אבל ביננו המריבות יכלו להגיע ל"תשתקי, אני לא רוצה לשמוע אותך" והביטוי החביב עליו "כלבה". נכון אני מציגה רק את הצד שלי אבל לראשונה בחיי אני לא מנסה להצדיק אותו ולהבין אותו. כי אני סיימתי להבין. סיימתי להצדיק. וחוויתי אלימות- כשנעל בפני דלתות כשהכי הייתי צריכה אותו אחרי הלידה כי הוא צריך לישון. כשהטיח משחקים של הילדה על הקיר כי החליט שהכלבה (אני) מסרתי משהו שלו בלי רשות. השפלות, דחיפות והרמות קול נוראיות. חוויתי גהנום של שנים פלוס שלושה ילדים בדרך. בשנה המופלאה הזו הצלחתי להבין כמה שהוא מעוות וכמה שאני לא צריכה לסבול זאת יותר. בנתיים חיים יחד אבל בנפרד. מחפשת את הנוסחה הנכונה להוציא את הרעל מחיי.השנה בה הבנתי שאני חווה אלימות רעיה
04 יוני 2021, 06:40
Re: לך תמר
04 יוני 2021, 12:14
Re: לרעיה היקרה עדי שם בדוי
04 יוני 2021, 14:43

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]