אייבי תני לנו תקווה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: רק עוד קצת

הודעהעל ידי אייבי » 06 יוני 2021, 08:34

בוקר טוב
הי חמודה, ואולי גם אחרות.
אני שמחה שפנית אליי, שאיפושהוא עם כל התחושות הקשות מישהי רואה בי כמודל.
אז נתחיל מחיובי:
עברו שבועיים. לא יצרתי קשר ולא אצור. זה טאבו מבחינתי. אין בכלל מחשבה או הרהור.
אין, נעלמה תחושת הסטרס, מתי יצור קשר, מה הם עושים, האם הוא עדיין אוהב אותי, מבחינתי הייתי במעין מלחמה ותחרות לגרום לו לרצות להתקדם.
המחשבה שאני משהו צדדי, השלמה הייתה בלתי נסבלת עבורי. אני? שגברים נפלו לרגליי, חיזרו אחריי רצו אותי באמת. אני צריכה לעמוד בפניה לשיפוטכם?
נקודת השבירה שלי הייתה אחרי מסלול ארוך מאוד של סבל ועינויים.
אחרי שהוא הלך ממני 4 - 5 פעמים וזה הפך לדרך התנהלות עבורו. לא מוצאות חן השאלות שלי - הוא מתנתק.
דפיקות לב, מפח נפש, בכי, כדורי הרגעה היו מנת חלקי.
אכזבה אינסופית מהדברים שכתב לי.
כן, את החברה הכי טובה שלי, את יפה, את ואת ואת ואם הייתי יכול.... אבל אני לא יכול. לא עכשו.
וזה מפיל. כי אני הרגשתי שכן, אני יכולה. או לפחות מישהו כ"כ ירצה אותי וימשוך אותי קדימה.
וזה לא קרה.
קרה הכי גרוע - גבר שמתעתע. אני רוצה לצעוד איתך יד ביד. להפוך את הפנטזיה למציאות. כתוב כמה קשה לו ומה צריך להחזיק את עצמו לא ליפול, וזה יומיים אחרי שכתב שבילה ערב שלם עם אשתו ויש חיבה והם צוות טוב.
בנות!!!!
אף אף אף אחת לא מגיע לה לשמוע משהו כזה
זו התעללות. להיעלם כי לא בא לך - התעללות
לראות מישהי שנגמרת שם ולספר לה דברים סותרים - זו התעללות.
זה אדם לא טוב. שרואה קודם כל את עצמו.
ואת צריכה להגיד - אוהבת, אהיה אחרי כן שבר כלי, אבל די! אף אחד לא ירגיש מספיק נח להגיד לי דברים כאלו.
אז נחזור לעיקר - אין כאב כזה. יש כאב אחר. קשה מאוד
ועם כל העידוד פה והוא חשוב לאין ערוך - בגילה והתפכחות הזו - את צועדת לבדך. וזה קשה. לעיתים קשה מנשוא.
המחשבה שרגע, אז מה זה היה? כלום?
ובעלי שפה - למה אני לא מצליחה להרגיש כלום
וכן, יש מחשבות איך הוא מרגיש אל אשתו.
ואצלי בעיקר ניסיון להבין מה היה פה.
וכולם אומרים שאין מה להתעכב על זה, כי אין תשובות. אבל, אני לא מצליחה להתקדם. אני עצובה.
אני מבינה שמה שאני ראיתי היה ספקטרום צר.
שהוא נראה לי באמת בחור טוב, חיובי שאוהב את חיי משפחה. שאשתו חשובה לו. לא מתחבר לי עדיין איך בחור טוב יכול לבגוד לנצח באשתו, וכנראה לא אבין לעולם. כי מה שלא ייאמר לי ע"י גברים- אני מרגישה ויודעת שזה לא היה עניין התשוקה בינינו.
הלוואי והייתי מצליחה להקטין אותו, כפי שעושה אצילית לבחור. להגיד שאלו אנשים שתמיד יתחילו עם הבאה בתור, מסכנה האשה שלהם. אלו שתמיד ירגישו שמגיע להם. נרקיסיסטים
אני יודעת שלביג יש קוים נרקיסיסטים, אני לא יודעת איך זה מתבטא בחייו הפרטיים והלוואי והייתי יודעת לצייר לעצמי איך הייתי סובלת מזה אם היינו חיים ביחד. אבל אני רואה בו בחור טוב וחלש. באמת שמשהו דפוק בי... חחחחחחח
מנסה לעשות פעילויות עם חברים, עם בעלי
לא מצליחה לשכב עם בעלי מאז שהחל בי התהליך. כבר מספר שבועות.
הוא עצבני ומיואש ממני.
זהו. לא פשוט.
אבל הכרחי. אף אחד אף אחד אף אחד לא ישים אותי מס 2 ויספר לי שאני מס 1. ישקר לי בגסות ויגרום לי לאומללות בסוג של נוחות כזו.

אייבי תני לנו תקווה רק עוד קצת
05 יוני 2021, 19:59
Re: רק עוד קצת אייבי
06 יוני 2021, 08:34
Re: אייבי... איזה סיפור! אליהו
06 יוני 2021, 13:39
Re: כאן לפעמים
11 יוני 2021, 08:08
Re: כאן לפעמים
11 יוני 2021, 08:17

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר