מה לעשות איתה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

מה לעשות איתה

הודעהעל ידי ברני » 24 יוני 2021, 23:24

נשואים 6 שנים, 2 ילדים
מאז ומתמיד נושאי השיחה של אשתי עם הסביבה היו "כמה אני מסכנה"
חברות, אחיות שלי, נשים של חברי ילדות שלי ומי לא במהלך השנים...
פשוט היא לא יודעת לנהל שיח אחר.
כאילו כיף לה להתלונן.. להרגיש מסכנה.. כאילו שזה מין נושא שיחה מעניין ומצחיק( כשאנחנו יחד עם חברים הכל נאמר בחצי חיוך) אבל תמיד זה סביב שהיא עם הילדים, והיא עובדת והיא מנקה ולה קשה וכו
מצד אחד קיים החלק בוודאות היא לא מקבלת תמיד מה שהיא רוצה ומודה שהיא עושה יותר מבחינת מטלות בית וילדים.

אבל יש את החלק שהאובססיביות שלה, או ההרגל או השד יודע מה

מוביל כל שיחה שלה ואינטראקציה שלה עם העולם להגיד כמה היא מסכנה ובגדול הסאבטקסט הוא "תרחמו עלי"

אם תוהים ותוהות מהיכן אני יודע אז זה פשוט מלשמוע אותה מול חברים שלי, לשמוע מאחיות שלי שהיא בוכה גם להן, לקרוא לה הודעות בטלפון ומהתנהגות של חברות שלה

בבית היא אשתי, מדברים על היום שהיה לנו, אומרת לי כל יום כמה היא אוהבת אותי
כמובן שגם יש חילוקי דעות אבל אין מריבות או דרמות גדולות.
ואילו בחוץ.... פשוט מטנפת עלי לכל מי שמוכן לשמוע וגם למי שלא, חלק מהדברים הם דברים שאני עושה או לא עושה ויאללה לגיטימי לבכות
חלק מהדברים הם פשוט שקרים, והגזמות פרי מוחה.

העיקר - תרחמו עלי.

בבקשה בבקשה בבקשה אל תתמקדו שקורא לה בטלפון, תתמקדו בבעיה. ולא, הבעיה היא לא שאני קורא לה את ההודעות בטלפון. מי שיש לו תשובה שכוללת את עניין הטלפון בבקשה שיעבור ויעזור למישהו בשרשור אחר...

אתם חייבים להבין שהקריאה בטלפון זה רק עמ לוודא שאני שולט בכיוון שלנו, יש פה 2 ילדים שמנסה לשמור על העולם שלהם

מה עושים?

מה לעשות איתה ברני
24 יוני 2021, 23:24
Re: דוגמאות ברני
24 יוני 2021, 23:32
Re: ברני תכלת
29 יוני 2021, 21:57
Re: נשמעת כמו כל אעשה קרין
26 יוני 2021, 22:46
Re: ברני
29 יוני 2021, 20:05
Re: כן קרין