שנה אחרי גילוי בגידה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: תודה על התגובות

הודעהעל ידי יעל » 27 יוני 2021, 12:52

אני מודה על כל התייחסות.
אני גם מודעת לאיך הדברים נראים מבחוץ, והמחשבות האלה נוכחות אצלי ומפילות אותי. אלה הנפילות שלי, כשאני מתחילה לחשוב בשחור ולבן, ולרגעים שוכחת כמה הכל מורכב. ושזה עושה סדר בראש לחשוב בצורה דיכוטומית, אבל זה גם משטיח.
וברור שבן הזוג שלי הוא זה שפגע בי. המאהבת קורבן בעצמה לשקרים שמכר לה. ואולי זה מרושע, אבל כשאני לא רגועה בקשר אליה, אני מתנחמת במחשבה על האישה הרווקה שתקועה על מישהו שעברה למעלה משנה מאז שדיבר איתה, בזמן שהביציות שלה נרקבות.
ולצד זה שאני רואה וחושבת את כל מה שראיתם מבחוץ, רק אני יודעת איך זה מרגיש מבפנים. אפילו עדי, שאיתה אני כמובן הכי מזדהה, היא עם הסיפור של הזוגיות שלה והתהליך שהם עברו כזוג. ובמקום הזה אני מנסה לעשות מה שהמטפלת הזוגית והפסיכולוגית שלי אומרות. וזה להקשיב לאינטואיציות שלי. ולא למחוק את כל המאמצים שעשינו והדברים הטובים שהשגנו, כי לא התאפק והמשיך לקרוא את מה שידע שמפרסמת עבורו. ברור לי שאם הייתי מגלה תקשורת ישירה איתה או עם כל אחת אחרת, זה היה סוף הסיפור.
הקושי שלי כרגע הוא להרים את עצמי מהרגעים הקשים, שבהם אני נזכרת בכל מה שהיה, ומתקשה להאמין שאפשר להתרומם מזה. זה שזה עדיין כל כך קשה גם אחרי שנה מפחיד ומדכא אותי מאוד. מעבר למעלליו של בן הזוג שלי, אני רואה גם איך אני משמרת את הזיכרונות והחרדה. אני מבועתת מלשחרר, כאילו מפחדת לשכוח. כאילו אפשר בכלל לשכוח. אבל עדי, את צודקת. גם אני לא רוצה לחיות עם בן זוג שמרגיש אשם ומושפל. זה לא האינטרס שלי בשום צורה. ובתוך המעגל הזה, של דיכאון והתרחקות, התרוממות והתקרבות, אני לכודה.
לפעמים אני תוהה אם אני אמיצה או פחדנית. כנראה כמו כל דבר אחר, גם וגם.
עדי, את מאוד מחזקת אותי. מרגישה ממש גל של אהבה כלפייך כשאני קוראת את ההתייחסויות שלך.

שנה אחרי גילוי בגידה יעל
25 יוני 2021, 09:46
אין אפור המזהיר הלאומי
25 יוני 2021, 11:34
Re: ליעל תמר
25 יוני 2021, 20:59
בגלל נשים כמוך היא במצב הזה ליאור א
26 יוני 2021, 07:50
Re: בגלל גברים כמוך אולי רביטל
26 יוני 2021, 10:43
Re: רביטל יקרה תמר
26 יוני 2021, 19:04