שנה אחרי גילוי בגידה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: יש לי הרבה מה להגיד

הודעהעל ידי אייבי » 27 יוני 2021, 20:39

ראשית יעל,
קראתי את דברייך מספר פעמים ו-וואלה איך אענה לך כשאני מהצד השני של המתרס. וגם אם הייתי ניטרלית, מה יכולה לענות לך מישהי שלא יכולה לחוות את מורכבותו של המצב?
כמו לנטרל פצצה ולדעת בדיוק איזה חוט לנתק. אני לא יודעת מהו החוט הנכון. זו האמת. הלוואי והייתי יודעת לייעץ לך. ההחלטות שלך הן קשות.
אני כן יודעת, גם אם לא נעים לשמוע. שאם הוא ממשיך לעקוב אחריה, כלום לא מת. גם אם זו לא בגידה פיזית.
אפשר לקרוא לזה התמכרות לריגוש. אהבה בכללי זה סם. וכן, קשה להיגמל. גם אם זה הגיוני.
כמה זמן הוא היה איתה? ואז עם האחרת? האם היו לפניה? בא לי להגיד לך למה את שם. אבל אני מבינה שזה מורכב יותר וכשכואב לך ואתה בתחתית איזה החלטות באמת אפשר לקבל? אני רק יכולה להצדיע על הכוחות שאת מוצאת להתמודדות.
עדי, בעיניי את טועה בשופטך בנות שמייעצות פה ובעצמן נשארות במערכת הקיימת.
שני עולמות שונים לפני ואחרי גילוי הבגידה.
אנשים שלא נחשפו ע"י בני זוגם יכולים כביכול לקחת לעצמם את הזמן להבשיל, לחשוב, להרגיש, לנסות לשפר או שלא.
יעל חיה בייסורים. ומכאן נשים אחרות בפורום ניסו לייעץ לה. בעיניי אין מקום להשוואה בין שני המצבים.
בכל מקרה כל המשולשים האלו זה דבר נוראי, מחורבן, הרסני לכל הצדדים. לכולם. אפשר לקרוא למאהבת סתומה, זו ששיקרו לה. אבל לדעתי זה להקטין את המאהבת. כן, יכול לקרות שאדם באמצע החיים התאהב במישהו אחר. השאלה מה הוא עושה עם זה אחר כך. יש גברים שהם בוגדים סדרתיים, יש גברים עם מעידה חד פעמית ויש כאלו שלעולם לא יבגדו. 20 שנה בקשר הם 20 שנה.אני לא מדברת עכשו דווקא על יעל. כולנו פה פחות או יורת בנקודה הזו. את יודעת שאחד השיעורים שלומדים בשיווק, זה שכשיש לך מוצר שבנית והשקעת בו, אבל הוא לא מצליח, קבל החלטה לחתוך. לא להתאהב במוצר שלך אם הוא מסב לך הפסדים. קשה להיפרד ממה שבנינו, בטח כשיש משפחה ורגשות. השאלה אם המערכת עדיין תעבוד טוב ביחד. אני כן מסכימה שקיבלתי את התחושה מתוך שיעל כתבה שבעלה מרגיש מספיק בנוח לא ממש לבחור. הוא לא חש סכנה ממשית להפסד ביתו.
אם אפשר ללמוד פה משהו מכל הדוגמאות. בפורום זה שרובנו חיים בנוחיות שמסרסת אותנו.
אני מדברת עם המון גברים ונשים, אני אדם של אנשים ויש לי שיח עמוק עם שני המינים. אני גם מתבוננת מהצד על דינמיקות. כמעט כולם חיים במעין ברירת מחדל. לוטשים עיניים החוצה. לפחות אחד הצדדים.
ואם אני נתקלת אחת ל.... במשיכה וסקס טוב לשני הצדדים של פעמיים בשבוע, זה כי אחד הצדדים הוא קצת בלתי מושג ופוזל החוצה.
זה לא נעים ולא כיף לשמוע. אבל זו המציאות.
אני מאחלת שהלוואי ואצל כולנו גם אצל יעל שהאמון ישוב ותפרח האהבה.
אבל אני הפסקתי להיות תמימה.

שנה אחרי גילוי בגידה יעל
25 יוני 2021, 09:46
אין אפור המזהיר הלאומי
25 יוני 2021, 11:34
Re: ליעל תמר
25 יוני 2021, 20:59
בגלל נשים כמוך היא במצב הזה ליאור א
26 יוני 2021, 07:50
Re: בגלל גברים כמוך אולי רביטל
26 יוני 2021, 10:43
Re: רביטל יקרה תמר