שנה אחרי גילוי בגידה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: הי אייבי

הודעהעל ידי עדי שם בדוי » 28 יוני 2021, 10:30

הי אייבי, מה נשמע?
לא שופטת דעות אחרות, בעיניי רובן חשובות, כיוון שמי שמבקש דעה בפורום ציבורי למעשה מבקש לשמוע דעות רבות, לכן יש בהן ערך.
אני כן חושבת שמצבה של יעל אינו שחור לבן, אלא אפור בהרבה ממצבכן כפי שאת תיארת אותו.
שכן דווקא בגילוי הבגידה אני רואה מצב אופטימי בהרבה, שיש בו תקווה, התפתחות, החזרת שליטה לחייך ואפשרות לצמיחה זוגית ואישית.
בהישארות ללא חשיפת הבגידה או בהמשך בגידה בבעל, אני רואה בכך מצב של תקיעות.
אז דעותינו כאן חלוקות:) ואני רואה הרבה תקווה ואופטימיות ליעל.

בעניין האישה האחרת, לא היה שום ניסיון להקטין, היא עשתה עבודה מעולה בלהקטין את עצמה ללא כל עזרה ממני:) מה שיעל מתארת אצל אותה אישה, זו התנהגות ילדותית, תמהונית ומופרעת מאוד. גבר ניתק איתה קשר. במשך שנה שלמה אח"כ היא ממשיכה להטריד אותו ואת אשתו, ומוסיפה לקלחת שתי קרובות משפחה. לא פלא שהוא ברח ממנה.
לא רואה בשום מקום היכן את רואה קושי שלו לנתק. האישה האחרת הציבה לו אולטימטום שיעזוב את אשתו או שיעזוב אותה. הוא בחר להישאר עם אשתו ולנתק עמה קשר. עבר למישהי אחרת, שלא תדרוש ממנו לעזוב את אשתו.
האישה האחרת התחרפנה והחליטה לספר על הרומן לאשתו, ושישרף העולם (מופרעת). אבל אפילו זה לא עזר לה, אלא להפך, גרם ליעל ולבעלה ללכת לטיפול זוגי, גרם לבעלה להפסיק לבגוד בה, גרם להם להתחבר ולהתאהב מחדש.
יעל הציעה לבעלה פעמים רבות לעזוב את הבית, הוא אדם חופשי וממשיך לבחור באשתו, והפעם עם כוונה לשפר, כפי שניתן לראות מתוצאות הטיפול והיחסים החדשים ביניהם.
אני לא רואה במעקב פסיבי שלו אחרי פוסטים של אותה אישה ברשת חברתית ציבורית - בגידה או קושי לשחרר אותה, ובמיוחד לא אהבה, שלא נראה שהייתה שם מעולם.

ולסיום "אל תתאהב במוצר" זה מאוד מדויק, אבל בעיניי מתאר בגידות ולא חיי נישואים. זה לדוגמה מיסטר ביג אחד לאחד. בחור שהשקעת וחלמת עליו, אשר ברור שאינכם מתאימים כלל, ולא רצית לשחרר.
עזבי שאתם נשואים לאנשים אחרים. אתם לא מתאימים כזוג והיה שם קשר לא טוב. הרביתם לריב ולהיפרד, הוא לא הסב לך אושר ולא שכבתם אלוהים יודע כמה זמן. לא זוגיות אידאלית בלשון המעטה, וזה עוד בלי שניסיתם לשהות יחד כזוג אפילו יממה רצופה אחת.
תחשבי על כל שאר הבגידות בפורום: בחור שנפגשו עימו מספר פעמים. שלא מכירות אותו כלל. ברוב הסיפורים אפילו לא היה שם הרבה סקס. שום עשייה משותפת, אין כלום חוץ משיחות והודעות - קשר שלא מוביל לשומקום וקושי לשחרר כאילו מדובר בילד שלך.
זה להתאהב במוצר לא מוצלח.

לעבוד על נישואים אחרי בגידה, על בעל שאת אוהבת ואוהב אותך, על משפחה וילדים ובית - זה לא להתאהב במוצר, זה בעיניי הדבר האמיתי.

שנה אחרי גילוי בגידה יעל
25 יוני 2021, 09:46
Re: לאייבי ולשאר תמר
28 יוני 2021, 11:40
Re: הי אייבי עדי שם בדוי
28 יוני 2021, 10:30
Re: יש לי הרבה מה להגיד אייבי
27 יוני 2021, 20:39
Re: ליעל היקרה עדי שם בדוי
27 יוני 2021, 17:09
Re: תודה על התגובות יעל
27 יוני 2021, 12:52