יחסים בנישואים

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: לחזקה

הודעהעל ידי יגאל » 23 יולי 2021, 10:21

היי חזקה

מעריך מאוד את הכנות שלך ובהחלט מבין את הקושי.
אבל אני רוצה לנסות ולהראות את הצד השני... חושב שחשוב לראות את חצי הכוס המלאה ואז לנסות ולמלא את החצי הריק.
אם הבעיה היא גופנית נטו, אולי לנסות דברים שלא ניסיתם?
לא מדבר על שלשות ומסיבות סקס פרועות, מבין שזה אולי לא הכיוון אבל מה בעצם עושה לך טוב?
איזו תנוחה? איזו פנטזיה?
תתחילי בלנסות לעשות לו טוב... פשוט סקס בדרך אחרת.. לא רוצה להכנס לפרטיות שלך אבל אולי תנסי לקבל רעיונות מפורנו, אולי משהו שמבקש ואת לא ככ אוהבת

בהמשך, תנסי להשתחרר מהעכבות שלך ולכוון אותו שיעשה מה שאת אוהבת וחולמת. יודע שהכי קשה להפתח מול מישהו שמרגישים סגורים מולו, אבל לצערי זו הדרך היחידה להמנע מגירושין וכאב לב.

במידה וישנם קטעים שאינם פיזיים... את מציינת שהוא אבא מעורב, שהילדים חשובים לו וכו... זו חצי כוס בהחלט מלאה ולא טריוויאלית. יש הרבה אבות ממש לא מעורבים, תחשבי כמה היה קשה יותר אם היית זוכה באחד כזה?
ולגבי הנוקשות שלו כלפייך
אז כנראה שאם זה באמת ככה, זה רק כי אכפת לא( אני נוטה לחשוב שלא מדובר בפסיכופט מרושע) ואולי יתכן שהנןקשות שלו באה מדאגה ואולי אפילו מחרדה לשלום הבית והמשפחה?
אולי הוא מעיר כי רוצה הכי טוב בשבילם?
יודע שזה בא "על חשבונך" אבל הכוונה טובה, אז אולי זה שווה משהו?
אולי יש פה נקודה שאפשר להתחיל לעבוד ממנה??

ללכת לבגוד או להתגרש תמיד אפשר. תוך שניה... את רק צריכה להרים את הנייד ולבשר לו שנגמר.
אבל אני מאמין ששווה לעשות הכל לפני, להשלים עם חלק מהרע ואת השאר לשפר
וכאמור פתיחות, סקס יותר משוחרר ומספק לשני הצדדים והבנה שאם יש כוונה טובה, אז גם את הדרך העקומה שווה לנסות "לבלוע" או להכיל תוך נסיון מתמיד לשפר את הקשר( וזה לא קל בכלל... אבל אפשרי)
בכל מקרה לשבת ולהסביר לנו כמה את צודקת פה או בטיפול זוגי... זו אפשרות אבל היא לא תקדם אותך
אם שניכם תהיו רק צודקים, כל אחד בפני הקהל שלו
אז תשארו צודקים. אבל לבד. והילדים יסבלו.
רק כדי שתמצאו בן זוג ובת זוג שגם היא/הוא לא יהיו מושלמים....

שווה לנסות ולפעמים, כמה שזה רדוד, הכי קל להתחיל מסקס.
תעשי משהו שאולי לא הסכמת בעבר, או שביקש( כל עוד זה נסבל מבחינתך... ) ותראי שאחכ יהיה ביניכם רגע שבו תוכלי להתקדם צעד בתחומים האחרים.
שיחה זורמת ומשוחררת יןתר.

מאחל המון בהצלחה ואם צריכה עצה אני אשמח לעזור

יחסים בנישואים חזקה
26 יוני 2021, 23:28
Re: מכירה את התחושה קרין
27 יוני 2021, 21:57
Re: חזקה
28 יוני 2021, 09:47
Re: לחזקה קרין
28 יוני 2021, 22:20
Re: חזקה
28 יוני 2021, 23:24