סופרת את הימים?

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: לרק עוד קצת

הודעהעל ידי תכלת » 30 יוני 2021, 21:37

היי יקירה. לא ספרתי. לא מוכנה עדיין לחשוב על זה או לעשות מזה ״אירוע״. פשוט וזהו. עוד משהו שצריך להמשיך בו.
העניין שהחיים שלפני לא קורצים לי. זה בדיוק העניין. לא רוצה לפניי. רוצה לחיות, להרגיש, לאהוב עד שטות. 
תראי. באמת שמוטב בלי קשר צדדי. זה הורס את הנשמה- מי כמוך יודעת. זה מכלה כל חלקה טובה. ויש משהו באמת נחמד בשקט הפנימי הזה. שאת יודעת שאת עושה משהו נכון שמתאים לערכים הפנימיים שלך. גם כל התלות הזו וההמתנה המטופשת הזו לחלקיקי זמן- תמיד זה עיצבן אותי. אבל היה בזה משהו שמשאיר גם טעם לעוד.
אני מקווה בשבילך שתצליחי לסיים עם זה הלי גילוי. אחרת המצב יהיה אחר לחלוטין....ושתינו מבינות את זה. זה מצריך תהליך נפשי לוותר על הרומן. אני חושבת שאצל כל אחד זה מבטא משהו. וכשנבין מ. זה הדבר הזה שאנחנו נאחזים בו יהיה יותר קל לשחרר...
תנסי כל יום קצת. בסוף זה יצטבר להרבה. אל תאבי תקווה. ותביני עם עצמך ממה את שואבת כוחות פנימיים. 
זה לא באמת הוא שאין לך חיים בלעדיו. זה הדמות שיצרת לך בראש עבורו. זה מה שהוא מספק לך - בריחה, הכחשה, אלחוש, או משהו אחר. שגורם לך לשכוח ממצב , מהמציאות שאת כן בה. לפחות פיזית.
זה רק הסימפטום. ברגע שתביני את זה, תביני שזה לא הוא שיש לו איזה כח על. זו את שנותנת לו את הכח על הזה. ומשליכה עליו את הדברים....
לצערי אני חושבת שרק פיצוץ כזה או אחר מביא לסיום של הדבר הזה. אחרת זה מעגל קסמים.  שממשיך מכל האינרציה...
למה את הכי מתגעגעת בחיים של לפני?

סופרת את הימים? תכלת
29 יוני 2021, 22:03
Re: תכלת יקרה רק עוד קצת
30 יוני 2021, 00:30
Re: לרק עוד קצת תכלת
30 יוני 2021, 21:37
Re: בנות יקרות אייבי
02 יולי 2021, 09:09
Re: איביי היקרה תכלת
04 יולי 2021, 09:13

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"