סופרת את הימים?

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: בנות יקרות

הודעהעל ידי אייבי » 02 יולי 2021, 09:09

בוקר טוב

תכלת - אני רוצה לחזק ולהגיד לך שמכל הקושי שכתבת, הדבר שלי הכי בלט היה החוזק שבך. הדרך הבריאה מאוד בעיניי שלך לבחור להמשיך. שזה לא אירוע וצריך להמשיך ולקבל את החוסר והכאב כרגע.
ראשית את מרוכזת בצרכים ובהקשבה לעצמך. אין בך תלות או ציפייה מהצד השני. ובעיניי זה צעד ענק.
הצלחת להבין שסהכ בא לך להרגיש, לחוות.
בנוגע ללהרגיש ולחוות - ניסית לדמיין כמה צעדים קדימה? נאמר ואת היום לבד, לא נשואה, האם היה לך נעים להתחיל להכיר ולצאת עם כל מיני גברים?

רק עוד קצת יקרה,
לא מספיק מובן פה בפורום עד כמה מלאים בפעילויות החיים שלך, חברות, חוגים, ילדים....
נשמע שקפאת במקום. אני מכירה מעולה את התחושה. אבל זהו לא קיפאון רגיל. יותר נכון לדמות את הסיטואציה לקרב איגרוף בו מצאת את עצמך מופלת לקרקע, הבחור. התלות, הקשר, האכזבה, העלבון שוכבים עלייך ולוחצים. מנסים להביס אותך. אבל את תאבת חיים, עובדה שאת פה כותבת. תשאלי את עצמך איפה נמצאת הנקודה שתגידי סטופ! אני לא מונחת על הקרקע. אני נחנקת. מתי אינסטינקט ההצלה העצמית, ההישרדות שלך- יתפוס שליטה. תגידי לעצמך שאת רוצה לקחת אויר ולנשום יותר מ 3 ימים. לפני שיוצאים לדרך מכינים תכנית בריחה:
האם אני אצל מטפל שטוב לי?
חברה או שתיים לתמיכה
לכתוב רשימת עיסוקים שאת חייבת לעשות - חייבת.
ורשימה בטלפון או בראש למה עזבת. מה התכונות שלו שהביאו אותך לשפל הזה. ולחשוב אותן כל הזמן.

בהצלחה

סופרת את הימים? תכלת
29 יוני 2021, 22:03
Re: תכלת יקרה רק עוד קצת
30 יוני 2021, 00:30
Re: לרק עוד קצת תכלת
30 יוני 2021, 21:37
Re: בנות יקרות אייבי
02 יולי 2021, 09:09
Re: איביי היקרה תכלת
04 יולי 2021, 09:13

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"